Владимир Гройсман рассказал об итогах визита в Брюссель (ВИДЕО)

Опубликовано: 26.05.2018, 11:11

 
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман побывал с большим рабочим визитом в столице Евросоюза - Брюсселе. Два дня переговоров - встречи не только с еврочиновниками, но и с руководителями европейских финансовых институтов. Сегодня Владимир Гройсман участвовал еще и в Международной конференции о роли украинской газотранспортной системы для энергобезопасности Европы.
 
Эксклюзивно для "Подробностей недели" премьер-министр рассказал об итогах своего визита.
 
- Я задоволений цим візитом. Він є достатньо об'ємним. Хоча небагато було часу. За добу я провів двосторонні зустрічі з найвищим к керівництвом Європейського Союзу. Було дуже змістовні розмови, обговорення нашої подальшої співпраці.
 
Окреслили плани взаємодії і я хочу сказати, що я задоволений підтримкою, яку я відчув сьогодні, і тим. що Україна є на порядку денному Європейського Союзу, є повна готовність подальшої нашої підтримки і що стосується міжнародної арени, і що стосується викликів щодо нашої безпеки і відновлення територіальної цілісності.
 
Також є співпраця з економічних питань і обміну інвестиціями. У нас сьогодні є добра перспективна двостороння торгівля і ми маємо поглиблювати ці взаємовідносини. Тому ці питання обговорювалися і з президентом європейської ради, і з президентом європейської комісії, і з віце-президентами. Також ми підписали низку угод, які важливі для надійного енергопостачання для регіонів України і також, які дають відповідь на підтримку для нашої програми урядової щодо безпеки дорожнього руху.
 
Фінансування 75 мільйонів євро на ряд міст України - Київ, Херсон, Дніпро… Київ, Дніпро, Львів, Одеси. що стосується безпеки на дорогах в цих містах. Тому візит пройшов достатньо продуктивно.
 
- На всіх зустрічах пройшло питання про створення якнайшвидше антикорупційного суду. Ви знаєте мою позицію, я повністю це підтримую. Вважаю, що це є можливим на 5, або 7 червня прийняття цього рішення. І всіляко звертаюсь до народних депутатів України, щодо об'єднання для прийняття цього рішення.
 
Це дуже міцний буде крок, щодо завершення формування антикорупційної інфраструктури, нової справедливості і цього від нас чекають українські громадяни. Окрім того, це буде дуже міцний сигнал для наших міжнародних партнерів, в тому числі і на підтримку інвестицій в Україну. Тому що тоді, коли інвестують в економіку нашої країни, ми маємо ати дуже чіткий інструмент по захисту цих інвестицій.
 
І це є принципово важливим сьогодні. Також ми говорили і про макрофінансову підтримку, яка необхідна сьогодні Україні для того, щоб впоратися зі своїми економічними питаннями і проблемами, але разом із тим, говорили і про достатньо добрі сигнали від національної економіки, щодо зростання економіки більше трьох відсотків, це теж відзначено в Європейському Союзі, як такий дуже добрий сигнал.
 
- Я вважаю, що в інтересах Європейського Союзу і громадян європейських країн є повна зупинка і заборона будівництва цієї геополітичної гібридної зброї, яку сьогодні намагається реалізувати у вигляді проекту "Північного потоку 2" Російської Федерації.
 
Це питання безпеки, і тут Європейський Союз має дуже чітко і принципово тримати свою позицію. Дякую польським партнерам за таку дуже рішучу позицію. Безумовно, хочу подякувати американським партнерам - вони все це розуміють, відчувають і тримають достатньо тверду лідерську позицію. Це є не комерційний проект поставки газу, це є зброя, яку хоче використати Росія проти суверенних демократичних європейських держав.
 

Новости по теме:
Владимир Гройсман потребовал регулярные фото отчеты с запорожских мостов
Сегодня в Запорожье Владимир Гройсман: программа визита
Гройсман в Брюсселе договорился о транзите газа
Запорожский мэр отчитывается об итогах работы за год
Буряк рассказал, сколько город экономит на "Запорожстали"
Владимир Гройсман приехал на строительство запорожских мостов (ФОТО)
Комментарии

ВКонтакте
Facebook ()

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

20.01.2019, 15:19
В Запорожье активисты протестовали у аптеки: наркосодержащие препараты сожгли (ФОТО)
19.01.2019, 19:34
В Запорожье столкнулись четыре автомобиля, - очевидцы
19.01.2019, 15:31
Из центра социально-психологической реабилитации сбежали дети
19.01.2019, 14:24
По сотрудникам ПАО «Запорожьеоблэнерго» стреляли (Подробности)
19.01.2019, 13:22
В Запорожье полиция изъяла 30 тонн металлолома: нелегальные пункты работали в пяти районах (ФОТО)
19.01.2019, 12:41
Из-за программных сбоев бердянцам приходят огромные счета за электроэнергию

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире