Бджоли, яких ще добу тому вважали "мертвими", стали оживати

"Загибель" 8 мільйонів бджіл по "вини" "Укрпошти": через добу "загиблі" комахи воскресли Бджоли, яких ще добу тому вважали "мертвими", стали оживати.

Інцидент з нібито "убієнними" "Укрпоштою" бджолами отримав несподіване продовження. Так, комахи, які ще день тому були "мертвими", стали живими, про що в своєму Facebook розповів глава "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Він нагадав, що добу тому ЗМІ писали, що з вини "Укрпошти" загинули 8 мільйонів бджіл. "Важливо інше - сьогодні вже 118 ящиків бджіл вашими і нашими зусиллями (молитвами) воскресли, і це не жарт", - написав Смілянський.

Відзначимо, що в прес-службі установи заявили, що бджоли з 118 ящиків (всього в Іршавське відділення їх прибуло 300, - ред.) Виявилися живими. Не виключено, що комахи, швидше за все, були в так званій стадії гноблення або спокою. У свою чергу, в Союзі пасічників України пояснили інцидент.

За словами експертів, стан гноблення у комах могло виникнути з різних причин. Перш за все, через брак свіжого повітря. Крім того, кількість бджіл могло перевищити допустиму норму для транспортування. Тобто, якщо в одній коробці знаходилося неприпустиме число комах, то могла підвищитися температура повітря, а в кузові вентиляція не регулюється. Крім того, на "загибель" могла вплинути і надмірна вологість, її бджоли не здатні виділити зі свого організму. А це може призвести до заварювання, якщо в рамці замість меду свіжий нектар.

Нагадаємо, що завершився скандал з співробітницею Укрпошти, яка відмовилася спілкуватися з клієнтом на українській мові, і нагрубити йому. Жінка не просто грубила відвідувачеві, але і загрожувала йому.

За матеріалами: "Діалог.UA":
Добавлено: 14-05-2021, 08:30
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх