Carlsberg Fund Ukraine скеровує 3 млн гривень на боротьбу з COVID-19

Опубликовано: 24.04.2020, 16:54

3 мільйони гривень на боротьбу з пандемією коронавірусу було виділено з внутрішнього фонду Carlsberg Ukraine, що із року в рік підтримує науку в Україні. 3 апарати штучної вентиляції легень та 8 кисневих концентраторів вдалося придбати для  лікарень Запоріжжя та області за рахунок скасування наукового проекту Carlsberg Fund Ukraine.

Від початку існування компанія Carlsberg на світовому рівні опікується наукою. Щорічні конкурси, мільйонні гранти – все для підтримки майбутніх наукових сенсацій.

Вже два роки поспіль в Україні компанія організовує конкурс наукових проектів для вітчизняних науковців. Гранти у мільйон гривень щороку видаються  компанією на кращі ініціативи.

Однак цього року людство зіштовхнулося з глобальною проблемою, яка вимагає рішень тут і зараз. Щоб підтримати українських лікарів, Carlsberg Ukraine скасовує цьогорічний конкурс. Всі кошти на грант та організацію заходу спрямовуються на боротьбу з пандемією.

«Carlsberg завжди підтримував суспільство у кризових ситуаціях. Так було ще з моменту заснування першої пивоварні Carlsberg.

Наш засновник Я.К. Якобсен ініціював побудову водопроводу у Копенгагені після спалаху епідемії холери у 19 сторіччі. Також, він відновив замок-музей Фредеріксборг після нищівної пожежі, що являється важливою пам’яткою данців. Таких прикладів можна назвати ще багато. Але головне, що він залишив за собою – свою філософію: робити світ кращим і прагнути до досконалості.  Бренд Carlsberg слідує цій філософії та є соціально-відповідальним. Щороку ми виділяємо кошти на реалізацію наукоємних проектів серед українських вчених, підтримуючи розвиток науки в Україні. Зіткнувшись з пандемією в цьому році ми зрозуміли, що діяти потрібно негайно, тому надали кошти на закупівлю необхідним обладнанням і захисними засобами для вітчизняних медичних закладів. У наступному  році компанія знов підтримає кращі наукові ідеї українців. А сьогодні треба об’єднатися, щоб здолати вірус. Я впевнений, що тільки спільними зусиллями ми здатні зробити наше завтра набагато кращим.» - коментує бренд-менджер Carlsberg, Максим Стрельцов.

Carlsberg Ukraine вже придбала близько 8000 комплектів захисних медичних костюмів для українських лікарень і виділила безалкогольну продукцію. благодійним фондам Let’s help! Та Червоний хрест.

Новости по теме:
«Baltika Разливное Мягкое» – теперь и в банке
Carlsberg Ukraine получила 22 награды на Международном конкурсе от «Укрпиво»
Бренд «Baltika 0» поддержал Виртуальную спортивную эстафету SDG Relay
Розенко рассказал, когда и на сколько в Украине будут повышены минимальные пенсии
«Скажи Ні!» безответственному потреблению пива вместе с AB InBev Efes Україна и Carlsberg Ukraine
Яресько рассказала, какими будут зарплаты и пенсии в новом году


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

26.10.2020, 19:50
У Запорожскому горизбиркому подогнали автобус для "отдыха" участковых комиссий (ФОТО)
26.10.2020, 19:30
Выборы в Запорожской области: тяжелее всего считают в Бердянске, - КИУ
26.10.2020, 12:49
В Запорожье новый терминал аэропорта оказался не антивандальным
26.10.2020, 11:59
В Пологовском районе члены УИК ездили по домам, куда их не приглашали
26.10.2020, 10:50
Выборы в Запорожье: члены участковых комиссий "бунтуют" - устали (ФОТО)
26.10.2020, 10:17
Авиакомпания "Windrose" закрыла внутренний рейс Запорожье - Киев

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире