Розслідування атак проти американських дипломатів: Спрямована енергія. Струс мозку агентів ЦРУ

Опубликовано: 18.05.2021, 08:45

Експерти розглядали різні причини нездужання американських чиновник, але імпульсна радіочастотна енергія виявилася найбільш вірогідною.

Посольство США на Кубі
 
Сполучені Штати активізували розслідування атак проти американських дипломатів з використанням технології "спрямованої енергії". В якості підозрюваного розглядається російська розвідка.
 
До цього моменту ЗМІ дізналися, що пошкодження головного мозку в результаті впливу "акустичних атак" отримали понад 130 американських чиновників, які працюють за кордоном. Корреспондент.net розповідає подробиці.
 
Хто стоїть за атаками на розвідників і дипломатів США
З 2016 року багато дипломати США на Кубі скаржилися на нудоту, головний біль, часткову втрату пам'яті, проблеми зі слухом і інші симптоми, характерні для струсу мозку середнього ступеня тяжкості.
 
Деякі постраждалі стверджували, що чули дивні звуки на території посольства. Серед звернулися за допомогою були як дипломати, так і члени їх сімей. Більшість з них були евакуйовані з Куби.
 
Через два роки історія повторилася в Китаї. Влітку 2018 року стало відомо, що Вашингтон евакуював з Китаю декількох співробітників генконсульства США в місті Гуанчжоу. Повідомлялося, що, як і на Кубі, вони могли піддатися акустичної ататке.
 
Із звіту Національної академії наук, опублікованого в грудні 2020 року, випливає, що травми мозку, ймовірно, стали наслідком впливу зброї з мікрохвильовим випромінюванням.
 
Автори дослідження, замовленого Держдепом США, розглядали кілька можливих варіантів поганого самопочуття дипломатів. Крім радіочастотного випромінювання також аналізувалися версії інфекції, хімічного впливу і психологічних проблем.
 
Однак імпульсна радіочастотна енергія виявилася найбільш імовірною причиною.
 
 
"Експерти вважають, що більшість з унікальних ознак і симптомів, про які повідомляли співробітники Держдепу, пов'язані з впливом спрямованого імпульсного високочастотного радіовипромінювання", - йдеться в доповіді. Детально в матеріалі Що сталося зі шпигунами США.
 
У квітні 2021 року джерела телеканалу CNN повідомили, що влада США розслідують дві передбачувані атаки з використанням технології спрямованої енергії в Білому домі, які схожі з атаками проти американських співробітників за кордоном.
 
Перший випадок стався в листопаді 2020 року біля будівлі адміністрації президента США, про другий повідомляла співробітниця Білого дому в 2019 році.
 
Минулого тижня авторитетне американські видання Politico з посиланням на обізнані джерела повідомило, що США підозрюють, що за передбачуваними атаками може стояти Головне розвідувальне управління РФ. При цьому джерела видання відзначають, що точних доказів цих звинувачень немає.
 
За даними Politico, у розвідувального співтовариства поки немає консенсусу і офіційного рішення з цього питання, але американським законодавцям "було заявлено, що в останні тижні розслідування активізувалося" і воно зосереджено "на можливу причетність ГРУ".
 
Пізніше газета New York Times, посилаючись на 20 діючих і відставних службовців різних відомств, повідомило, що з 2016 року травми головного мозку з невстановлених причин отримали понад 130 американських дипломатичних співробітників і солдатів, які працюють за кордоном.
 
NYT повідомляє, що з грудня відбулися щонайменше три подібних випадки, причому один з них - в останні два тижні. Всі жертви - співробітники ЦРУ, вони повинні пройти амбулаторне лікування. У деяких ранніх жертв "акустичних атак" на протязі довгого часу спостерігалися виснажливі головні болі, нудота, раптове запаморочення.
 
Ступінь тяжкості черепно-мозкових травм широко варіювалася. У деяких осіб виявилися хронічні, потенційно незворотні симптоми і болю, які вказують на потенційно необоротну травму головного мозку.
 
Лікарі попередили урядовців у Вашингтоні, що деякі жертви ризикують покінчити життя самогубством, відзначає NYT.
 
Фахівці пояснюють, що атака за допомогою "спрямованої енергії" є вплив за допомогою висококонцентрованою електромагнітної енергії, в тому числі з використанням потужних радіочастотних або мікрохвильових пристроїв, а також потоків частинок.
 
На тлі даних про виявлення більшого числа випадків адміністрація президента США Джо Байдена доручила призначити координаторів для вивчення причин пошкоджень мозку у чиновників і військових, а також поліпшити якість медичних послуг потерпілим.
 
Однак в Білому домі утримуються від прямих звинувачень у нападі на своїх співробітників.
 
"На даний момент у нас немає остаточної інформації про причини цих інцидентів, і передчасно і безвідповідально робити припущення", - заявила прес-секретар національної розвідки США Аманда Шоч.
У той же час, як пише NYT, деякі представники Пентагону заявляляют, то у них з'явилися деякі докази, що вказують на Москву.
 
За матеріалами:  Корреспондент.net

 

Новости по теме:
На Запоріжжі чоловік отримав серйозні травми після падіння з високого дерева
Росіяни відмовилися повертати висланих чеських дипломатів (ВІДЕО)
ЄСПЛ звинуватив Україну у численних порушеннях прав людини під час протестів на Майдані
"Досить нам Росії", - в Чехії влаштували масовий протест проти Земана (ФОТО)
Посольство США рекомендувало американцям покинути територію Росії до 15 червня
Заява ЗОО НСЖУ з приводу подій 26 січня у Запоріжжі


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

23.06.2021, 13:45
Главврач Запорожской инфекционной больницы оспорил в суде свое отстранение
23.06.2021, 09:57
Украина в автомобильном смоге
23.06.2021, 08:10
У Кирилівці ледь не загинув чоловік, що купався у морі: врятували відпочивальники
23.06.2021, 07:40
На запорізькому курорті загубили дитину. Але швидко знайшли
23.06.2021, 07:11
У Запорізькій області створять "активні парки"
23.06.2021, 07:06
У Запоріжжі та області очікуються грози

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире