Терористи в ОРДО обмежили виїзд дітей старших за 14 років без "паспортів ДНР", РФ або України

Опубликовано: 10.06.2021, 14:01

Окупаційна "влада" так званої "ДНР" обмежила виїзд дітей старших за 14 років на підконтрольну українському уряду територію. Паспортизація в ОРДЛО демонструє, що РФ не збирається завершувати конфлікт. Віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков назвав "захопленням заручників" обмеження з "ДНР" виїзду дітей старше 14 років

 
 
Окупаційна "влада" так званої "ДНР" обмежила виїзд дітей старших за 14 років на підконтрольну українському уряду територію.
Про це в Facebook повідомила омбудсмен Людмила Денісова, інформує Цензор.НЕТ.
 
 
"Окупаційна влада "ДНР" порушує права дітей на освіту та свободу пересування! Про це свідчить її рішення обмежити виїзд дітей старше 14 років, у яких немає паспорта громадянина України, Російської Федерації, закордонних паспортів цих країн чи "паспорта ДНР". Дітей цього віку на блокпосту "Оленівка" висаджують з автобусів разом з батьками та не випускають з тимчасово окупованої території Донецької області. Таким чином, діти не зможуть своєчасно подати документи для вступу до закладів освіти", - говориться в повідомленні.
 
За словами Денісової, раніше дітям 14-16 років окупанти дозволяли виїжджати за свідоцтвом про народження разом з одним з батьків.
 
"Звертаюся до Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з проханням сприяти дітям, які живуть на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей, у забезпеченні їхнього права на освіту та свободу пересування. Наголошую, що згідно з міжнародним гуманітарним правом щодо захисту цивільного населення під час збройних конфліктів, держави-учасниці зобов’язані вживати всіх можливих заходів, з метою гарантування захисту та догляду за дітьми, яких торкається збройний конфлікт", - додала омбудсмен.
 
Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з питань європейської інтеграції Ігор Яременко під час пресконференції.
 
“Остання риторика, яка демонструвалася Російською Федерацією, і дії, які демонструвалися Російською Федерацією, вони абсолютно протилежні, й та сама прискорена паспортизація на Донбасі - це абсолютно чіткий сигнал до того, що Російська Федерація не має жодного наміру завершувати цей конфлікт і якось його врегульовувати”, - сказав він.

Новости по теме:
У ОРДО планують зробити жителів з паспортами України поза законом
В Украине изменили правила выезда детей за границу
На південь України насувається шторм
ОПЗЖ не дала жодного голосу за вшанування пам'яті загиблих від російської агресії дітей
В Україні стартувала вакцинація проти COVID-19 людей від 65 років, - МОЗ
Ізраїль не схвалив препарат Covishield: як це стосується українців


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

23.06.2021, 13:45
Главврач Запорожской инфекционной больницы оспорил в суде свое отстранение
23.06.2021, 09:57
Украина в автомобильном смоге
23.06.2021, 08:10
У Кирилівці ледь не загинув чоловік, що купався у морі: врятували відпочивальники
23.06.2021, 07:40
На запорізькому курорті загубили дитину. Але швидко знайшли
23.06.2021, 07:11
У Запорізькій області створять "активні парки"
23.06.2021, 07:06
У Запоріжжі та області очікуються грози

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире