Євро-2020: Збірна України обіграла Північну Македонію

Опубликовано: 17.06.2021, 18:14

17 червня під другому матчі групового етапу Євро-2020 збірна України обіграла збірну Північної Македонії з рахунком 2: 1. Команди грали в столиці Румунії Бухаресті.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Україна двічі відзначилася в першому таймі - голи на рахунку Ярмоленко (29 хвилина) та Яремчука (34). Македонці відіграли 1 м'яч в другому таймі - на 57 хвилині забив Аліоскі.

На 84 хвилині гравець збірної України Малиновський не реалізував пенальті

Повідомляється, що Держдума РФ вимагає покарати українських фанатів за скандування "Путін - х # йло!"

Україна vs Північна Македонія – 2:1!
Напружений поєдинок і така потрібна перемога! Дякуємо за справжній футбольний трилер, дякуємо за важливі три пункти!
Слава Україні! pic.twitter.com/k00TPxREVl

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) June 17, 2021

Новости по теме:
Травмований Бесєдін завершив участь в Євро-2020
Збірна України повернулася до Києва з Євро-2020 (ВІДЕО)
Україна програла Австрії і опинилася на межі вильоту з Євро-2020
Російський коментатор високо оцінив гру збірної України в першому матчі Євро-2020
Як збірну України зустріли в Римі (ВІДЕО)
Головні новини неділі і ночі: нова форма української збірної, “Боко Харам”