Петиция об отставке Зеленского за первый день уже набрала 10000 голосов (из 25000 необходимых)

Вчера разделе «Петиции» на официальном интернет-представительстве Президента Украины была зарегистрирована петиция об отставке Владимира Зелинского.

После прохождения премодерации сегодня была открыта возможность подписать петицию. За несколько утренних часов ее поддержало уже свыше десяти тысяч человек (из 25 тыс. необходимых для того, чтобы петицию рассмотрели).

Текст петиции: «Вельмишановний Володимире Олександровичу, голосування за Вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді Ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, Ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж Ваші заяви та дії розчаровують Ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію. Користаючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Ви почали приписувати народній волі власні забаганки. Складається неприпустима ситуація, коли "слуга народу" не має моральних зобов'язань перед своїм народом, сформованих у передвиборчому процесі. Тому ми, народ України, вимагаємо Вашої негайної відставки з посади Президента України!»

Добавлено: 23-05-2019, 11:26
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх