Коментар Кравчука про мобілізацію сил НЗФ на Донбасі: &quotМи готові захищати свою землю" (ВІДЕО)

"Будемо відповідати дзеркально"

Українська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) запропонує розглянути свій мирний сценарій щодо розв'язанняпитання Донбасу. Якщо опоненти його не приймуть, тоді Україна змушена буде більш активно протистояти російській агресії. При цьому не нападаючи, а саме захищаючи свою землю. Про це заявив голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ексклюзивному коментарі телеканалу "Дом".

Він зазначив, що всі українські силові й військові структури повною мірою володіють інформацією щодо ситуації уздовж лінії зіткнення.

"Збройні сили України, СБУ, МВС та їх служби, прикордонні війська — всі наші українські сили володіють ситуацією на Донбасі. Мають інформацію, отриману різними шляхами — через розвідку та іншими способами. І для нас чогось несподіваного немає", — сказав Леонід Кравчук.

Також відомо, що противник мобілізує свої війська.

"Ми знаємо, що стягуються війська, що проходять тренування, навчання. Але українська армія вже не така, як п'ять років тому — ми готові захищати свою землю", — зазначив глава української делегації в ТКГ.


Леонід Кравчук акцентував, що Україна "ніколи не буде нападати першою". Це показує і багатовікова історія: Україна ніколи не виявляла агресію, вона завжди захищалася від ворогів.

"І сьогодні ми захищаємося від російського ворога", — підкреслив Кравчук.

Він повідомив, що українська делегація в ТКГ запропонує розглянути свій варіант мирного сценарію.

"Але якщо друга сторона відмовиться, тоді у нас залишиться тільки одне — захищатися", — продовжив глава української делегації.

При цьому у своїх діях Україна не буде самотня, у її протистоянні російської агресії допоможе Європа і США.

"Кожен день я чую заяви в Вашингтоні, в Брюсселі, що Європа все більше розуміє, хто виступає агресором — Росія. Сполучені Штати Америки заявляють, що суверенітет України не залишиться без допомоги, допомога буде нарощуватися. Таким чином Світ не буде байдужий до тих спробам, якщо хтось зважиться таким способом відчувати світ і далі. Думаю, він поплатитися дуже серйозно", — сказав Леонід Кравчук.

Він підкреслив, що країна буде діяти, виходячи з реалій, "а ми не можемо не бачити загроз, вони є".

"І на них ми будемо відповідати адекватно, будемо відповідати дзеркально. Але не провокуючи будь-які дії, небезпечні для життя людей", — уклав Кравчук.

За матеріалами: Дом

Добавлено: 11-03-2021, 07:30
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх