Кравчук розповів про секретний документ РФ по Україні: "Показав Єльцин в 93-м,..." (ВІДЕО)

У РФ є затверджений Держдумою стратегічний документ, в якому визначено місце України. Про нього розповів екс-президент Леонід Кравчук.

Києву не варто розслаблятися через відведення військ Росії від кордону. Майже 30 років тому Держдума РФ затвердила документ, через який Україна досі загрожує небезпека. Про це 23 квітня на ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" розповів колишній президент України, глава української делегації в ТКГ Донбасом Леонід Кравчук.

Відео було опубліковано на YouTube-каналі "Шустер online", передає Діалог.UA.


"Відведення військ не змінює стратегічної політики Росії взагалі", - підкреслив Кравчук. Він зазначив, що в 1993 році тодішній президент РФ Борис Єльцин показав йому важливий документ, який був затверджений Державною Думою Російської Федерації. "Там (було) написано:" Україна була, є і буде в системі стратегічних інтересів Росії "... Це основа російської політики", - розповів колишній президент.

Саме тому, з його слів, не варто радіти відведення військ РФ від кордонів України і анексованого Криму. Кремль в будь-який момент може повернути солдатів назад або навіть почати нове вторгнення. Поки залишається в силі даний документ, Москва точно не залишить Київ у спокої. Він підкреслив, що для Росії важливо повністю контролювати зовнішню політику України. Влада Росії, з його слів, все ще "мислять імперськими категоріями", хоча після розпаду СРСР вже минуло майже три десятка років.

"Як сказав Солженіцин, у Росії немає друзів. У неї або вороги, або холуї. Сьогодні Україна - ворог", - констатував Кравчук.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що днями екс-президент Кравчук назвав умову, за якої Україна поставить крапку в стосунках з Москвою. Ми також писали, що Кравчук категорично відмовився йти на поступки Москві: "Чи можемо дати тільки під дих".

За матеріалами:  "Діалог.UA"
Добавлено: 26-04-2021, 09:20
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх