В Україні почнуть вакцинувати дітей від китайського вірусу

В Україні планують почати вацинувати дітей від коронавірусу, але далеко не всіх.

Про це заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін в ефірі програми "Сніданок з 1+1".

МОЗ буде пропонувати вакцинувати дітей тих батьків, які має важкі супутні захворювання або високі ризики ускладнень від COVID.

"Швидше за все, вакцинувати дітей ми почнемо влітку. Але я хотів би зауважити, що вакцинація поки охоплюватиме не 100% дітей, а тільки тих, які мають важкі супутні захворювання або високі ризики ускладнень від коронавірусної хвороби", - сказав Кузін.

Відомо, що українські медики з початку пандемії коронавірусу підтвердили вже понад 2 млн 237 тисяч випадків зараження вірусом. За добу зафіксували 377 нових випадків.

Всього в Україні з початку епідемії видужало вже 2 млн 171 тисяча пацієнтів. За останню добу видужало 526 осіб, 10 осіб померло

Нагадаємо, раніше Україна посилила правила в'їзду для іноземних і своїх громадян: список країн і нові вимоги

Як повідомляє портал, МОЗ пропонує перевести невакцинованих дітей на дистанціонку. У Міністерстві охорони здоров'я України повідомили про пропозицію обов'язкового вакцинації дітей, які навчаються в закладах освіти

Також «Знай.иа " писав, що Лікар інфекціоніст Матковський впевнений, що вакцинуватися потрібно. Ігор Матковський впевнений, що вакцинація на сьогодні є єдиним способом подолати хворобу COVID-19.

За матеріалами:  «Знай.иа»
Добавлено: 5-07-2021, 17:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх