Адвокти Порошенка вимагають оприлюднити оригінали "плівок Бігуса"

За словами Голованя, журналісти не виконали своїх обіцянок і не опублікували усі розмови

Адвокати п'ятого президента України, лідера партії "Європейська Солідарність" Петра Порошенка заявили, що подали позов до чинного глави держави Володимира Зеленського з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства повної версії "плівок Медведчука" та опублікувати їх у первісному вигляді.

Про це повідомив юрист Ігор Головань на своїй сторінці у Facebook.

"Ми подали до суду від імені Петра Порошенка позов до Президента Зеленського і Громадської організації "Том 14" з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства "прослушок" і зобов'язати оприлюднити всі записи у первісному вигляді", – заявив він.

І пояснив: "Бігус має опублікувати всі "плівки"! Феєричне інтерв'ю Зеленського каналу "1+1" яскраво підтвердило очевидне припущення про причетність президентського офісу до відео BIHUS Info з так званими "плівками Медведчука". Не залишило інтерв'ю сумнівів і стосовно того, що керована з президентського офісу і виконана BIHUS Info акція спрямована не проти Медведчука та його співрозмовників, а виключно проти основного політичного опонента Зеленського – Петра Порошенка", – заявив він.

Адвокат додав: "А щодо Медведчука клоунада Бігуса і його команди більше схожа на операцію прикриття. "Розслідувачами" зроблено все для компрометації "прослушок" і створення умов визнання записів недопустимими доказами".

За його словами, журналісти не виконали своїх обіцянок і не опублікували усі наявні в них розмови.

"Замість публікації записів у тому вигляді, які Бігус і команда отримали від свого джерела (зрозуміло, що від Офісу президента, але це – гіпотеза), BIHUS Info підсунуло суспільству три чергових "відосики" з монтованим-перемонтованим аудіо. І з хронометражем намагаються нас надурити. Спочатку Бігус бовкнув, що має 6 годин записів. Потім "виправився", мовляв, не 6, а 36. Насправді хронометраж трьох роликів з усіма, за твердженням Бігуса, записами складає 35 годин 9 хвилин 14 секунд", – вказав правозахисник.

Він висловив упевненість, що насправді записів набагато більше.

"Навіть 36 годин ніяк не відповідають зітханням Бігуса типу: "Вся редакція вже який тиждень сидить і прослуховує записи". Або: "Вся наша редакція тижнями прослуховувала записи". Які тижні на 36 годин?" – риторично запитав Головань.

І резюмував: "Упевнений, Бігус знову бреше. Чому? Цілком можливо, боїться замовників. Адже записи велися і в 2019 році. І там цілком вірогідно є голоси діячів чинної влади. Отже, "прослушок" значно більше 36 годин. І всі записи становлять значний суспільний інтерес, а тому мають бути оприлюднені".

За матеріалами: 5.ua
Добавлено: 6-07-2021, 09:45
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх