Ще чотири області переходять до червоної зони карантину

Вчора відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомив міністр Кабміну Олег Німчинов.

Карантин там посилюють з 18 жовтня. В «червону» зону потрапили:

  • Запорізька,
  • Одеська,
  • Донецька,
  • Дніпровська області.

Там будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Як відомо, Кабінет Міністрів України виділив 25 мільйонів гривень на проведення агітаційної кампанії щодо вакцинації проти коронавірусу.

До слова, було продовжено дію зелених сертифікатів міжнародного зразка про вакцинацію проти COVID-19 на строк до одного року. Громадянам, що імунізувалися раніше і вже отримали документи про вакцинацію зі строком на пів року, потрібно буде оновити документ.

У транспорті можуть запросити сертифікат про вакцинацію.Міністерство охорони здоров'я України пропонує розширити список професій, для яких передбачена обов'язкова вакцинація від коронавірусу.

У наказі йдеться про те, що у період карантину, введеного в рамках боротьби з коронавірусом, обов’язково робити щеплення проти COVID-19 повинні працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

«Освітяни та працівники органів влади кожен день взаємодіють із великою кількістю людей, а тому ризикують інфікуватися на коронавірусну хворобу. Майже всі, хто потрапляє в лікарню з COVID-19 — невакциновані. Це рішення покликане захистити життя і здоров’я українців та їхніх близьких, створивши безпечне середовище в закладах освіти та державних установах», – процитували у пресслужбі відомства міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Вказано, що освітян та працівників органів виконавчої влади, які не зроблять щеплення проти коронавірусу, відсторонять від роботи без збереження заробітної плати.

Зняв маску - плати штраф! Рейди поліції контролюватимуть карантин.За матеріалами: «Прямий»
Добавлено: 16-10-2021, 13:19
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх