Україна звернулася до ЄС із проханням про негайне приєднання

Україна звернулася до Євросоюзу із проханням про негайне приєднання країни за спеціальною процедурою. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

"Ми звертаємося до Європейського Союзу про невідкладне приєднання України за новою спеціальною процедурою. Ми вдячні партнерам за те, що вони поряд з нами. Але наша мета – бути разом з усіма європейцями та головне – бути на рівних. Я впевнений, що це справедливо". Я впевнений, що ми цього заслужили. Я впевнений, що це можливо", – заявив глава держави під час спеціального звернення, відео якого було опубліковано у Facebook.

Президент додав, що вчора розмовляв із головами Португалії, Литви, Франції, Польщі, прем'єрами Бельгії, Іспанії та Британії.

За його словами, підтримка від європейських партнерів – безумовна та безпрецедентна.Раніше глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що Україна є європейською країною і Євросоюз хоче бачити її у своїх лавах.

Нагадаємо, Польща, Словенія, Литва та Ірландія висловили готовність підтримати заявку України на вступ до Європейського союзу.

За матеріалами: Корреспондент.net
Добавлено: 28-02-2022, 10:46
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх