Відтепер на порталі «Дія» можна знятись з обліку ВПО – Мінсоцполітики

Наразі на порталі «Дія» громадянам доступна автоматична послуга «скасування статусу ВПО» для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України.

Сьогодні в Україні налічується майже 5 мільйонів ВПО. Дедалі більше українців повертаються до рідних домівок після деокупації територій або ж за умови зниження небезпеки обстрілів міст і сіл. Після повернення їм необхідно знятись з обліку ВПО.

Варто зазначити, раніше ця функція була доступна в застосунку «Дія». Нею встигло скористатися понад 85 тисяч громадян України.
Послуга працює повністю автоматично, обробляючи заявки онлайн. Крім того, як зазначають у повідомлені, у разі виникнення помилки не треба йти до держустанов та стояти у чергах.

Щоб скористатися цією послугою на порталі Дія, потрібно

1. авторизуватися,

2. обрати послугу «Скасування статусу ВПО»,

3. заповнити необхідні дані,

4. перевірити сформовану заяву та підписати її електронним підписом.

Нагадаємо, раніше, щоб знятись з обліку ВПО, необхідно було йти до органів соціального захисту населення за адресою прописки або до ЦНАПу, готувати паперові документи та протягом трьох днів чекати на рішення. Наразі кожна внутрішньо переміщена особа обирає самостійно, як отримати послугу – онлайн чи офлайн.
Добавлено: 2-02-2023, 14:53
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх