Новий законопроєкт про доплати та пільги українським військовим зареєстрували у Верховній Раді

Ініціатор законопроєкту хоче спростити військовим певні процеси та трансформувати армію, щоб учасники бойових дій мали доплати, пільги та гарантії.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про доплати та пільги військовим «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мотивації військової служби» (№11012), Автор законопроєкту депутат Роман Костенко повідомив про це у Facebook.

Довідка: Роман Костенко — секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки, належить до парламентської фракції «Голос». 

За словами депутата, законопроєкт створено, подбати про те, щоб досвідчені й професійні воїни, хотіли залишитися у лавах Сил оборони навіть після отримання права на демобілізацію чи завершення контракту. Отож потрібно ухвалити більше прав та пільг для військових. Окрема частина стосується призовників та їхньої належної підготовки до служби у війську.

«Військовослужбовці, які відслужили не менше 36 місяців, матимуть право на знижку 50% на митні та податкові платежі. Військові, які відслужили не менше 24 місяців, із них - щонайменше 12 виконували бойові завдання, буде «нульове розмитнення». Це право має бути запроваджено окремими законопроєктами про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України»

Рішення вже підтримали більше 70 народних депутатів з різних фракцій.

Фото: Генштаб ЗСУ
Добавлено: 16-02-2024, 00:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх