Сергій Жадан підтвердив, що приєднався до лав Нацгвардії

Український письменник Сергій Жадан приєднався до лав 13 бригади Нацгвардії «Хартія». Про це громадський діяч повідомив на своїй сторінці.

«Вступив до лав 13 бригади НГУ "Хартія". Проходжу вишкіл. Служу українському народу», – написав Жадан.

Сергій Жадан – це активний суспільно-політичний діяч, володар численних премій та українських книжок.
«“А ти цікавився, чи є українська література?”, виявляється, що людина не дуже й цікавилася. Ясна річ, у нас все є. Цікавий кінематограф. Цікава сучасна музика. Подивіться, яка нині нова хвиля в музиці з’явилась. У нас з’являються нові імена у літературі. Хоча, знову ж таки, культура – це та сфера, в якій результат не обов’язково має бути негайно, сьогодні. Культура схожа на садівництво. Спочатку довго й наполегливо працюєш, потім бачиш результати. Якщо добре працював», – сказав Сергій Жадан в інтерв'ю Укрінформ.

Довідка
Сергій Жадан – один із найвідоміших сучасних українських митців. Виступав у Запоріжжі восени 2023 року. Автор десятків поетичних збірок, низки романів, оповідань та есе, учасник музичного гурту «Жадан і Собаки». Жадан відомий ще й як глибоко небайдужа до долі України людина: він брав активну участь у всіх українських революціях, протестах та ключових подіях – з 1990-го року і до Євромайдану в Харкові та волонтерського руху на охопленому війною сході України після 2014 року.

Фото: Сергій Жадан під час концерту у Запоріжжі | Instagram
культура, література, армія, Жадан
Добавлено: 6-06-2024, 22:35
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх