Туреччина: терористична організація "Діти вогню" взяла на себе відповідальність за підпали лісів

Бойовики заявили про це в соціальних мережах.


Пожежі в Туреччині: терористична організація 

Організація "Діти вогню", що визнана терористичною в Туреччині, взяла на себе відповідальність за підпали лісових масивів в країні, пише турецька газета Yeni Şafak.

За інформацією ЗМІ, терористична організація "Діти вогню" пов'язана з Робочою партією Курдистану, яка заборонена і визнана терористичною на території Туреччини, в США і деяких країнах Євросоюзу.

Бойовики про свої дії заявили в соціальних мережах. За їх словами, турецький режим не розуміє іншої мови, тому вони вирішили "поставити його на коліна перед вогнем".

Рятувальники в суботу, 31 липня, евакуювали деякі готелі на Егейському курорті Бодрум через небезпеку, яку представляють прилеглі лісові пожежі. За даними турецьких ЗМІ, число загиблих від лісових пожеж в середземноморських містах Туреччини збільшилася до шести в суботу.

Міністр сільського і лісового господарства Бекір Пакдемірлі заявив, що 88 з 98 пожеж, що виникли через сильний вітер і пекучої жари, були взяті під контроль. Околиці, постраждалі від пожежі в п'яти провінціях, були оголошені турецькою владою з надзвичайних ситуацій і стихійних лих зонами лиха.

За матеріалами: ZN,UA
Добавлено: 2-08-2021, 08:42
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх