"Москва хоче вести діалог про Україну тільки з Вашингтоном, а не з Києвом", - про візит Нуланд в РФ

Під час візиту в Москву Вікторія Нуланд зустрінеться з помічником президента Росії з міжнародних справ Юрієм Ушаковим і заступником міністра закордонних справ Росії Сергієм Рябкова. Цю інформацію підтвердив прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

Раніше в російських ЗМІ з’явилася інформація про заплановані переговорах Нуланд з заступником голови кремлівської адміністрації Дмитром Козаком.
Судячи з усього, Кремль зробив великі ставки на візит гості. Ще недавно американська чиновниця була в «чорному» списку нев'їзних до Росії. Однак її спеціально виключили з цього переліку заради поїздки. Переговори з Нуланд йтимуть саме про Україну.

«Згідно з заздалегідь з’явившимся витокам, Кремль хотів би встановити прямий контакт з українського питання між Нуланд і Дмитром Козаком, який курирує український напрям. У Москві впевнені, що діалог з приводу всієї української проблематики можна вести тільки з Вашингтоном, а не з Києвом», — коментує журналіст Олексій Пивоваров.

Напередодні приїзду Нуланд вийшла стаття Дмитра Медведєва, де він відкрито пише, що в поточній ситуації переговори з Києвом вести не про що. Цей текст також був присвячений американській гості.
Їй чітко дали зрозуміти, про що кремлівські чиновники збираються говорити на зустрічах.

«Важливий для російської влади пункт на цих переговорах: ключем до вирішення проблеми Донбасу повинні бути Мінські домовленості. Їх суть в тому, що сторони переговорів це не Київ і Москва, а Київ і невизнані республіки. Ми пам’ятаємо, що офіційна точка зору Росії полягає в тому, що вона в конфлікті на Донбасі не бере «, — зазначив Пивоваров.


Візит Нуланд дасть зрозуміти, чи готова адміністрація Байдена прийняти цю логіку і домовлятися з Путіним в обхід України.

Як повідомлялося раніше, заради поїздки Нуланд в Москву США також пішли на угоду з Росією: Вашингтон виключив кількох російських громадян з санкційних списків. Після Росії Нуланд відвідає Ліван і Великобританію.

Політичний експерт Олексій Голобуцький вважає, що рекомендація "вести справи з сюзереном" - максимально точна характеристика ситуації з самопровлзглашеннимі "ЛДНР". Довгі роки Кремль вперто наполягає на "прямому діалозі Києва з республіками" - мовчазної і безправної власністю Росії.

"Тоді як Україна наполегливо підкреслює: сенс матимуть тільки прямі вимоги до Росії як до збройного агресору. Будь-які зобов'язання, які могли б брати на себе недореспублікі, апріорі є нікчемною, бо вирішувати, що з цього буде виконуватися, як і коли саме, буде все одно Кремль ", - коментує експерт. Що ж стосується "дурнів," які не хочуть битися за Україну, на восьмому році війни на Донбасі це звучить кумедно. Москва не тільки б'ється, а й витрачає мільярди, втрачає людей і техніку. "Тобто Медведєв вважає Путіна" дурнем "? Цікаво, що за цей камінаут зробить з ним сам Путін?" - резюмував Голобуцький.


За матеріалами: «Діалог.UA»
Добавлено: 12-10-2021, 10:40
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх