Україна залишається без медалей. Як проходить Олімпіада в Пекіні 12 лютого

13:16 Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра залишився задоволений чоловічим спринтом, сказавши, що Підручний та Прима показали хороший результат, потрапивши до топ-15 гонки.

12:17. Українці завершили гонку наступним чином: Підручний — 13-й, Прима — 15-й, Дудченко 60-й, Цимбал — 66-й.

12:05. Гонку та золото виграв норвежець Йоханнес Бо, його брат Тар'єй — з бронзою третій, тоді як француз Кантен Фійон-Майє прийшов другим і отримає срібло

12:04. Третій українець в гонці Антон Дудченко фінішував на 51-му рядку

12:02. Поки що Прима займає 13-те місце

11:59. Богдан Цимбал також чисто відстрілявся в стрільбі стоячи!

11:57. Тим часом Дудченко вразив усі цілі на другому вогневому рубежі стоячи

11:56. Прима фінішує на 14-й позиції — якраз перед Підручним

11:49. Також на дистації останній з українців у гонці Богдан Цимбал, який на першому вогневому рубежі лежачи не вразив три цілі

11:47. Артем Прима зробив один промах в стрільбі стоячи, хоча міг би претендувати на бронзу, якби відстрілявся чисто

11:44. Дудченко двічі схибив на першому рубежі лежачи

11:39. Прима вразив усі цілі стоячи на першому вогневому рубежі і виходить на 10-й рядок

11:38. Тепер Підручний опустився вже на шосту позицію

11:36. На дистації з’являється ще один українець Антон Дудченко

11:33. Підручний завершує гонку на поточному четвертому місці — багато українець програв на останньому колі. Цей результат ще може змінитися

11:31. В гонці стартував інший український біатлоніст Артем Прима

11:27. Тепер український біатлоніст йде на четвертому місці серед 17 спортсменів

11:25. На другому вогневому рубежі стоячи Підручний зробив один промах

11:23. Лідирує поки що норвежець Йоханнес Бо

11:17. Українець Підручний вразив усі цілі на першому вогневому рубежі лежачи та поки що йде другим!

11:00. Спринт у чоловічому біатлоні стартував!

10:45. Плавно перемикаємось на біатлон. Об 11:00 на арені Чжанцзякоу стартують 10-кілометрові спринтерські перегони серед чоловіків.

Україна виставила на спринт чотирьох біатлоністів — Дмитра Підручного (№ 15 у стартовому протоколі), Артема Приму (№ 60), Антона Дудченка (№ 70) та Богдана Цимбала (№ 81).

А з повним стартовим листом гонки можна ознайомитись тут.

10:25. Лижну естафету 4 по 5 км на Олімпійських іграх у Пекіні виграла збірна ОКР, Німеччина сенсаційно завоювала срібло, а у битві за бронзу Швеція на 0,5 секунди випередила квартет із Фінляндії.

10:14. Боротьба за медалі у лижній естафеті у самому розпалі! Перед фінальним етапом у топ-5 входять Німеччина, ОКР (+5,0), Норвегія (+14,7), Фінляндія (+18,1) та Швеція (+35,0).

10:07. Камінська не встигла доїхати до відсічки 8,5 км — Україна замкнена на коло та достроково завершує виступи в естафеті. Марина Анцибор та Дар’я Рубльова сьогодні на дистанцію вже не вийдуть.

09:58. Камінська на відсічці 7,5 км програє лідируючій Німеччині вже більше п’яти хвилин.

09:53. Відповідно до регламенту, у разі відставання на коло, команда знімається з естафети. На жаль, уже зараз очевидно, що Україна не зможе завершити гонку — відставання від лідерів стрімко зростає.

09:50. Олех завершила перший етап естафети на 18-й позиції (+3:34.2). На другому відрізку командних перегонів Україну представляє Валентина Камінська.

09:44. На відсічці 3,5 км команда ОКР на 11,4 секунди випереджає Німеччину, а фаворит гонки Норвегія після падіння опустилася на восьме місце. Олех, на жаль, залишається на 18-му місці та програє росіянці майже три хвилини.

09:36. Команда ОКР захопила лідерство першому етапі естафети. Олех йде останньою з 22-секундним відставанням.

09:30. Лижна гонка стартувала!

На першому етапі Україну представляє Вікторія Олех, яка так сильно налякала всіх нас у скіатлоні, на фініш якого прибула із закривавленим обличчям.

09:10. Через 20 хвилин 18 команд, включаючи квартет із України, стартують у жіночій лижній естафеті 4 по 5 км.

Україна у 2018-му у Пхенчхані у цій дисципліні не виступала, а у 2014-му у Сочі наші лижниці посіли 10-е місце.

09:05 У хокеї відбулося принципове протистояння між збірними США та Канади. Американці виграли з рахунком 4:2 і практично гарантували собі вихід до чвертьфіналу чоловічого олімпійського турніру.

07:25. Українська бобслеїстка Лідія Гунько поступово розганяється — у п’ятому тренувальному заїзді вона показала 19-й результат (1:06.86), а у шостому підтвердила цю позицію (1:06.97).

Боротьба за медалі у цій дисципліні на Олімпіаді розпочнеться 13 лютого.

05:23 Золото у сноубордингу виграли США. Друге місце посіла команда Італії. Бронза — у Канади.

04:55 У Пекіні розпочалися півфінали у змаганнях зі сноуборду. Сьогодні у цьому виді спорту буде розіграно медалі.

Українці, які виборюють нагороди (час — по Києву):

Вікторія Олех, Валентина Камінська, Марина Анцибор, Дар’я Рубльова (лижні гонки, естафета 4×5 км, жінки) — о 09:30;

Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал (біатлон, спринт 7,5 км, чоловіки) — об 11:00 .

Українці в немедальних змаганнях:
Олександра Назарова, Максим Нікітін (фігурне катання, ритмтанець) — о 13:00 ;

Віталій Калініченко, Євген Марусяк (стрибки на лижах з трампліну, HS 140 м, чоловіки) — о 13:00.