Олексій Бакай став головою Бердянської райдержадміністрації

За поданням голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха Президент України своїм розпорядженням від 7 квітня 2021 року №427/2021-рп призначив БАКАЯ Олексія Анатолійовича головою Бердянської районної державної адміністрації Запорізької області.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Довідка: О.А.Бакай Народився 19 березня 1954 року. Освіта вища. Закінчив Мелітопольський інститут механізації сільського господарства за спеціальністю «інженер-механік» та Харківську національну юридичну академію, за фахом «юрист». Кандидат юридичних наук за спеціальністю «земельне право; аграрне право; екологічне право. Обіймав керівні посади в автотранспортній галузі та у газовій промисловості.

Обирався депутатом трьох скликань Бердянської міської та Запорізької обласної ради. З 1994 по 1998 та з 2010 по 2015 рік займав посаду міського голови м.Бердянська

За багаторічну сумлінну працю та високі досягнення в професійній сфері нагороджений Почесною грамотою Президента України, Почесною відзнакою НАК «Нафтогаз України» II ступеня, Почесною Грамотою НАК «Нафтогаз України», грамотою ДК «Укртрансгаз». Має звання «Заслужений працівник промисловості України».

Як повідомляв "Паноптикон", у березні головою Мелітопольскої РДА був призначений Ігор Судаков.

Добавлено: 9-04-2021, 07:23
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх