На початку літа обидва береги по Старому Дніпру будуть з’єднані, - голова ЗОДА

На запорізьких мостах за допомогою плавучого крану мостобудівники змонтували першу секцію вантового мосту, а також стартував другий етап насування конструкції на 96 метрах низової будови балкового мосту.

Про це під час пресконференції розповів голова облдержадміністрації Олександр Старух.

- Робота на мостах, які є флагманом програми Президента «Велике будівництво», продовжується. На Старому Дніпрі стартував технологічний процес з насування другого етапу - довжиною 96 метрів. Всього ж заплановано 5 етапів з поздовжнього насування. Як що роботи продовжуватимуться в тому ж темпі, сподіваємось, вже у кінці травня-початку червня обидві береги по Старому Дніпру будуть з’єднані, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Як повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю,  22 квітня Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та голова облдержадміністрації Олександр Старух ознайомились з ходом будівництва мостових переходів через річку Дніпро.

На вантовому мосту фінішував монтаж тимчасових опор, і будівельники перейшли до монтажу  прогонової будови основної конструкції.

Завершення робіт на верховій частині вантового мосту дозволить відкрити рух транспорту від Хортицького району через острів до Прибережної автомагістралі. Аби вчасно збудувати запорізький міст, у режимі 24/7 працюють близько 500 мостобудівників.
Добавлено: 29-04-2021, 12:57
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх