Музей козацтва на Хортиці повноцінно почне працювати в 2023 р.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА з посиланням на перебіг наради у голови облдержадміністрації Олександра Старуха.

На сьогодні тривають ремонтні роботи стелі Музею запорозького козацтва. Не зважаючи на те, що вони будуть проводитись до кінця року, вже 23 серпня частина даху музею буде працювати у режимі оглядового майданчика.

Ремонт покрівлі та фасаду музею триває. Проводиться гідроізоляція за сучасними технологіями. На сьогодні ремонт стелі виконано на 40%.

За словами директора заповідника Максима Остапенко, у підсумку буде створено сучасний музей 21 століття, аналогів якого немає в Україні. Після зовнішніх робіт буде робитися реконструкція внутрішнього простору музею. Наступний крок – його реекспозиція виходячи з потреб часу.

- Роботи тривають, вони проводяться посиленими темпами. На Хортиці Козацьке коло вже працює. Завершені роботи на Кургані Єдності. Хортиця оживає на очах, - відзначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Очікується, що повноцінно музей відновить свою роботу у 2023 році. Проте, у керівництва Національного заповідника “Хортиця” є бажання почати пускати глядачів в окремі зали оновленого музею вже наступного року.

Добавлено: 18-08-2021, 08:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх