У Запоріжжі звільнили водія автобусу, який вдарив пенсіонера

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

За дорученням міського голови Володимира Буряка, управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку міської ради провело перевірку з приводу ситуації, яка сталася 10 вересня на автобусному маршруті №85. Нагадаємо, у цей день о 9:50 водій автобусу на зупинці «Лікарня» завдав пенсіонеру тілесних ушкоджень та відмовив йому при цьому у пільговому проїзді.

Фахівці управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради провели за даним фактом на підприємстві ТОВ «Правекстар» перевірку дотримання ним умов договорів надання послуг з перевезення пасажирів. Про результати перевірки доповіли міському голові Володимиру Буряку, який поставив завдання вжити по відношенню до порушників заходи, які передбачені законодавством та укладеним договором на транспортні перевезення.

За результатами перевірки було складено відповідний акт щодо виявлених порушень та підготовлено вимогу керівнику автопідприємства щодо їх усунення. До управління було викликано директора автотранспортного підприємства для надання пояснень. Керівник підприємства-перевізника погодився з неприпустимими діями водія та надзвичайністю ситуації, що виникла. Йому було оголошено, що за даним фактом на підприємство накладено максимальний штраф за порушення згідно договору на здійснення перевезень у розмірі 10 тисяч гривень.

За інформацією керівника підприємства-перевізника, трудові відносини із вказаним водієм автобусу були припинені, а порушення, виявлені на підприємстві, будуть виправлені у найкоротшій термін.

З метою недопущення повторення випадків безпідставної відмови у пільговому проїзді, некоректної та грубої поведінки по відношенню до пасажирів 13 вересня о 14:00 в управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради буде проведено нараду за участю автоперевізників.


Фото: https://instagram.com/its_zp
Добавлено: 13-09-2021, 08:00
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх