На Запоріжжі посилюють контроль за перевезеннями у приміському транспорті

Сьогодні на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, яке пройшло під керівництвом голови ЗОДА Олександра Старуха, було прийнято рішення посилити контроль за пасажирськими перевезеннями у приміському громадському транспорті. Цього вимагає складна епідеміологічна ситуація, яка ускладняється з кожним днем. За даними епідеміологічного розслідування, 67% захворілих інфікувались внаслідок контакту із лабораторно-підтвердженими випадками. Тому обласна влада посилює обмеження для місць масового скупчення людей, і особливо – громадського транспорту.


За результатами обговорення ситуації регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області прийняла такі рішення.

1️⃣ З урахуванням складної епідеміологічної ситуації, рекомендуємо продовжити канікули у закладах середньої освіти до 7 листопада.

2️⃣ З 28 жовтня заборонити користуватися послугами регулярних та нерегулярних перевезень автомобільним та залізничним транспортом у внутрішньообласному (міжміському, приміському) сполученнях, особам які:
▪️не мають документів про повну або часткову вакцинацію;
▪️негативного ПЛР-тесту, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, проведеного не більш як за 72 години до дня поїздки;
▪️свідоцтва про одужання особи від зазначеної хвороби.

В разі виявлення у громадському приміському транспорті пасажирів без відповідних документів, штраф сплачуватиме не перевізник, а порушник.

3️⃣ З 8 листопада вступає в дію урядова постанова, згідно з якою на керівників державних органів, підприємств та установ покладаються обов´язки контролю за проведенням профілактичних щеплень проти COVID-19. Невакцинованих працівників буде відсторонено від роботи без збереження заробітної плати. Крім тих, які мають протипоказання.
Вакцинація чи реанімація – кожен обирає сам. Вакцинація – найефективніший спосіб запобігти важкому перебігу, госпіталізації і смерті від COVID-19.


Добавлено: 26-10-2021, 19:02
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх