У Запоріжжі депутат від політичної партії «Опозиційний блок» підозрюється у колабораціонізмі

На Запоріжжі в колабораціонізмі та сприянні діяльності терористичної організації підозрюється місцевий депутат від політичної партії «Опозиційний блок».

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької обласної прокуратури.

За даними слідства відомо, що місцевий депутат від політичної партії «Опозиційний блок» залишився на території смт Розівка Запорізької області, яка з березня 2022 року перебуває під окупацією держави-агресора. Повідомляється, що він добровільно надав згоду представникам так званих «днр» очолити «Общественную приемную главы «днр» дениса пушилина», яку розмістив у приміщенні Розівської селищної ради.

У квітні 2022 року він особисто організовував незаконне голосування за тимчасове приєднання території Розівки до складу так званої «днр», і як її представник особисто приймав громадян. Крім того, він від імені терористичної організації брав участь у розподіленні та видачі гуманітарної та грошової допомоги місцевим пенсіонерам.

Крім того, підозрюваний обіймає посаду начальника «відділу охорони здоров’я, освіти і взаємодії з населенням та громадськістю» у неновоствореній окупантами «Розовской поселковой администрации Пологовского района Запорожской области» у якій здійснював роботу на користь окупаційної влади.
Добавлено: 8-03-2023, 16:43
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх