У Запоріжжі рятувальники дістали 16-річного пасажира що потрапив у ДТП
Сьогодні, 22 березня о 06:13 на автошляху поблизу одного із населених пунктів Запорізького району надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду.Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.
Відомо, що автомобіль «Славута» з’їхав на узбіччя та зіткнувся з деревом. Внаслідок події 16-річного пасажира заблокувало понівеченими конструкціями машини.
Рятувальники які приїхали на виклики деблокували постраждалого та передали лікарям. Водія та пасажира каретами швидкої госпіталізували до медичного закладу. Наразі, причини події встановлюються.


