На його вірші складали пісні: помер відомий запорізький поет Григорій Лютий

У неділю, 9 квітня помер відомий поет, член Національної спілки письменників України Григорій Лютий із міста Гуляйполе Запорізької області. Йому було 75 років. Про це повідомила голова Запорізької обласної організації Національної спілки письменників України Ольга Стадніченко.

Зазначається, що він є автором багатьох збірок лірики, зокрема роману-пісні "Мама-Марія", автор віршів понад 50 пісень, циклу "Гуляє Гуляйполе". Саме рідному місту він присвятив багато своїх творів.

"Його внесок у розвиток сучасної української поезії неоціненний. У його характері вирував дух нескореного махновського Гуляйполя… Життя поета втілюється у його віршах. Поки житимуть вірші і пісні Григорія Лютого, доти він буде з нами… Світла пам'ять про Григорія Лютого житиме вічно", - йдеться у дописі Стадніченко.

Як повідомляє запорізький композитор та співак Анатолій Сердюк, багато віршів Григорія Лютого покладено на музику.

"У творчій спадщині поета залишилось понад 50 пісень, з них майже 30 покладено на мою музику, вони часто лунали по радіо й телебаченню, видавались на компакт-дисках, деякі з них увійшли до скарбниці української естради, а "Яблучко" і "На Бабурці, на місточку" стали народними", - пише він.
Добавлено: 10-04-2023, 11:41
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх