Більшість запоріжців підтримують створення у місті військової адміністрації — соцопитування

Більшість запоріжців підтримують створення у місті військової адміністрації — соцопитування

61% мешканців Запоріжжя підтримують створення у місті на час дії воєнного стану військової адміністрації замість роботи нинішніх в.о. міського голови та міської ради. Про це свідчить квітневе опитування містян соціологічною групою «Рейтинг», результати якого є у розпорядженні редакції.

Так, 33% повністю схвалюють такий сценарій, ще 28% загалом підтримують створення військової адміністрації. 18% не визначилися зі своєю думкою, 11% скоріше проти, лише 10% зовсім не підтримують.

Зазначимо, це ж соцопитування показало, що майже 70% запоріжців незадоволені роботою в.о. мера Анатолія Куртєва. 76% мешканців Запоріжжя негативно оцінюють роботу міської влади щодо органiзацiї бомбосховищ та укриттiв. Майже половина містян негативно оцінила також дії міської влади з лiквiдацiї наслiдкiв обстрiлiв мiста та органiзацiї та надання гуманiтарної допомоги.

Дослідження «Запоріжжя в умовах війни: громадська думка» проведене соціологічною групою «Рейтинг» з 1 по 11 квітня методом особистих інтерв’ю 800 мешканців Запоріжжя віком від 18 років. Аудиторія є репрезентативною за віком і статтю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%.
Добавлено: 19-04-2023, 12:31
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх