ДБР викрило запорізького полковника ДСНС, який наживався на війні (Відео)

Працівники ДБР викрили та повідомили про підозру запорізькому полковнику ДСНС, який торгував відомчим пальним та наживався на війні.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Державного бюро розслідувань.

"Пальне ДСНС виділялось державою для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, проведення розмінування, а також евакуації людей з прифронтових територій. Проте, воно розкрадалось та надалі продавалось або ним заправлялись приватні вантажівки", - йдеться у повідомленні.

Запращиками залучались чинні співробітники ДСНС. Вони місяцями не з’являлися за місцем своєї служби, хоча й отримували зарплатню.

Розкрадання пального були настільки масштабними, що посадовцю довелось облаштувати міні-АЗС прямо на території власного маєтку.

"У ході слідчих дій знайдено талони на пальне, що належать ДСНС, викрадене дизельне пальне, обладнання для його зберігання та продажу. Гроші в різній валюті на суму понад 8 мільйонів в гривневому еквіваленті", - зазначають в ДБР.

Полковник володіє преміум-автомобілями та розкішним маєтком на березі Дніпра. Це - далеко не весь перелік виявленого під час проведення обшуків працівниками ДБР у начальника аварійно-рятувального загону Запорізького ДСНС.

ДБР викрило запорізького полковника ДСНС, який наживався на війні (Відео)


Крім того, перевіряється інформація щодо протиправного заволодіння земельною ділянкою в центрі Запоріжжя на якій зведено його маєток.

Сума збитків держави складає понад 2,3 млн грн.

Добавлено: 8-06-2023, 13:35
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх