У Запоріжжі троє чоловіків застрягли у водяній пастці
25 червня, троє чоловіків вбрід перейшли на мілину посеред річки. Коли рівень води піднявся, чоловіки не змогли самостійно повернутись на берег.Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
В рятувальній службі повідомили, що співробітники ДСНС, які прибули на допомогу, використовуючи рятувальні жилети, пластикові ноші та мотузки переправили чоловіків та їх речі на суходіл.
Медична допомога потерпілим не знадобилась.