За народною ініціативою відкликали депутата Запорізької обласної ради

У депутатському корпусі Запорізької обласної ради відбулися зміни.


Депутата Запорізької обласної ради Дмитра Траіліна було відкликано за народною ініціативою. Обласна ТВК прийняла рішення про визнання обраним депутатом облради наступного за черговістю кандидата. Про це повідомляється на сайті Запорізької обласної ради.

Рішенням XIII чергового З’їзду партії «Європейська солідарність», який відбувся 20.09.2023 року, депутата Запорізької обласної ради Дмитра Траіліна було відкликано за народною ініціативою. Його було обрано депутатом в територіальному виборчому окрузі № 1.

Наступним за черговістю кандидатом в депутати обласної ради від політичної партії «Європейська солідарність» в цьому виборчому окрузі є Інна Польнікова, 16.09.73 року народження.

Тож відповідно до Постанови Запорізької обласної виборчої комісії № 223, Польнікову Інну Вікторівну було визнано обраною депутатом Запорізької обласної ради на чергових виборах депутатів Запорізької обласної ради 25 жовтня 2020 року від Запорізької територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність» у територіальному виборчому окрузі №1.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 20-11-2023, 15:43
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх