У Запоріжжі зробили капітальний ремонт протирадиаційного укриття, яке розраховане на 100 осіб: ФОТО до та після

На балансі одного з місцевих комунальних підприємств перебуває захисна споруда площею 146 кв. м., яка перебувала у неналежному стані.


Вознесенівська окружна прокуратура м. Запоріжжя забезпечила реальне виконання рішення суду, яким задоволено позовні вимоги прокурора та зобов’язано балансоутримувача привести в готовність до використання за призначенням протирадіаційне укриття, розташоване у житловій забудові центру Запоріжжя. Про це повідомляє пресслужба Запорізької обласної прокуратури.

Прокурори в суді довели, що на балансі одного з місцевих комунальних підприємств перебуває захисна споруда цивільного захисту загальною площею 146 кв. м, яка здатна розмістити майже 100 громадян. Проте, як до, так і після введення в Україні воєнного стану балансоутримувач, нехтуючи безпекою громадян, не забезпечив її приведення у належний технічний стан.

Під час виконавчого провадження комунальним підприємством зазначені порушення усунуто, зроблено капітальний ремонт протирадіаційного укриття, облаштовано новою вентиляційною системою тощо.

Якщо Ви ще не підписані на наш новий Telegram-канал, скоріше переходьте за посиланням - Паноптикон
Добавлено: 21-11-2023, 10:47
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх