На «Днях науки» в Запоріжжі відбудуться 2 воркшопи з біотехнологій

19 травня, о 14:00 та 16:00 в Запорізькому центрі молоді відбудуться 2 воркшопи для молоді з біотехнологій до Днів науки. Участь безкоштовна, але варто зареєструватися. Воркшопи проводитимуть біотехнологиня, біохакерка, засновниця першої в Україні відкритої DIY bio лабораторії Yanelab Дар'я Данцева та команда проєкту @skinopensource. Про це написала організація «Молодь Онлайн».

О 14:00 відбудеться воркшоп зі створення біопластику. На ньому проводитимуть експеримент з біоматеріалами. Ці матеріали можуть включати живі організми, біологічні тканини, бактерії, гриби, водорості та інші живі елементи, а також біологічні компоненти, які можуть бути використані для створення інсталяцій, скульптур, картин і інших мистецьких робіт. Під час цього воркшопу учасники ознайомляться з біоматеріалами та створять власні вироби із біопластику, які можна буде забрати із собою додому. Робитимуть волокно з біоматеріалів, з яких можна буде щось пошити або сформувати скульптуру.

Довідка:
Біоматеріали - це матеріали, призначені для використання в біологічних системах або для створення продуктів, які взаємодіють з живими організмами. Вони можуть бути природного чи синтетичного походження і використовуються у медицині, біотехнології та інших сферах.

У цей самий день, о 16:00 відбудеться експеримент з гель-електрофорезом. Під час воркшопу можна буде дізнатися більше про генну інженерію, створити установку для гель-електрофорезу та проаналізувати ДНК.

Довідка 2
Гель-електрофорез - це метод молекулярної біології, який розділяє молекули ДНК. Цей метод використовується для ідентифікації людей завдяки ДНК, аналізі ПЛР та виявленні генетичних хвороб. Цей метод застосовується в наукових дослідженнях, ви зможете власноруч візуалізувати ДНК та побачити її неозброєним оком.

Зареєструватися

На заході буде можливість познайомитися із командою першої в Україні відкритої DIY bio лабораторії Yanelab. Організатори закликають приходити, щоб дізнатися нове та зазначають, що навіть якщо ви не маєте знань з біології - це не страшно.

Фото: Ілюстративне | Pixabay
наука, освіта, Запоріжжя, молодь, студенти, зустріч, захід
Добавлено: 14-05-2024, 18:13
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх