Речник Сил оборони спростував ФЕЙК про захоплення Роботиного у Запорізькій області

Речник Сил оборони Півдня Плетенчук спростував чергову заяву рашистів про захоплення Роботиного. Міноборони рф поширило фейк, що окупанти повністю захопили Робоотине у Запорізькій області: взяли під повний контроль. Про спростування стало відомо в телемарафоні.

Як повідомляється, село Роботине в Запорізькій областв вже давно знаходиться у сірій зоні. Вогонь по ньому ведуть і окупанти, і українські військові. Іноді росіяни на мотоциклах пробують прориватися у село, але дуже скоро там гинуть.

«Роботине Запорізької області перебуває під контролем українських військових. Поблизу населеного пункту відбуваються постійні бойові дії, втім армія рф успіху в штурмі немає. Інформація щодо нібито захоплення населеного пункту Роботине армією РФ не відповідає дійсності. Російські інформаційні війська періодично влаштовують подібні провокації. Для цього вони організовують перформанси в зоні бойових дій зі встановленням держпрапора рф. На околиці, наприклад, і після цього вони зазвичай гинуть», – заявив речник Сил оборони Півдня Плетенчук.

Фото: Deepstate
Роботине, окупанти, ЗСУ, військові, Запорізька область
Добавлено: 16-05-2024, 18:31
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх