У Запоріжжі втілюватимуть проєкт для популяризації української самобутності
Незабаром втілюватимуть проєкт «Запорізьке сонце». Він передбачає популяризацію української самобутності: символів, традицій, історії, культури, мови; боротьбу з російською пропагандою; адвокацію людей в окупації перед державою та міжнародною спільнотою та відродження Запоріжжя як колиски українського духу. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.Федоров наголосив, що окупанти не тільки захопили понад 70% Запорізької області, а й взяли в полон понад 300 тисяч українців.
«Відновлюємо культурне життя регіону. Плануємо провести у Запоріжжі кінофестиваль «ЗІФ». Вшановуємо пам'ять полеглих бійців. У планах створення сучасного простору – Музею війни за Незалежність», – розказав Федоров про плани.
Фото: Іван Федоров | Telegram
