У Запорізькій області відкрили четверту «підземну» школу
У селищі Балабине відкрили нову підземну школу, яка забезпечить безпечне офлайн-навчання для 1000 учнів. Це вже четвертий подібний навчальний заклад у Запорізькій області.Про це повідомив у телеграм каналі Іван Федоров.
Будівництво тривало близько шести місяців. Школа оснащена автономним живленням, інтерактивними гаджетами та адаптована для дітей з інклюзією.
На відкриття завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Оберг. Він відзначив унікальність проєкту та важливість створення безпечних умов для навчання дітей під час війни.