Делегація ВООЗ відвідала Запорізьку обласну клінічну лікарню
Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) відвідали Запорізьку обласну клінічну лікарню для обговорення подальшої співпраці та оцінки наданої допомоги.Про це повідомили на сторінці Запорізької обласної клінічної лікарні.
Під час візиту обговорювали розвиток реабілітаційних послуг та подальше оновлення медичної інфраструктури за міжнародними стандартами.
ВООЗ раніше надала лікарні сучасне медичне обладнання та підтримувала навчання фахівців.
