Окупанти посилюють тиск на аграріїв на ТОТ Запоріжжя
На тимчасово окупованих територіях Запоріжжя «россельхознадзор» проводить рейди на аграрні підприємства, звинувачуючи фермерів у виробництві неякісного зерна.Про це повідомили на сторінці Центру національного спротиву.
Окупанти вже зафіксували 233 випадки «порушень».
Ці дії є формою тиску на аграріїв, змушуючи їх продавати збіжжя за фіксованими цінами та через визначену компанію, яка вивозить зерно з України.
Підприємства, що не підкоряються, переходять під контроль колаборантів.