У Запоріжжі будують ще дві підземні школи
У Хортицькому та Бородинському районах Запоріжжя розпочалося будівництво двох нових підземних шкіл, розрахованих на навчання до 1000 учнів у дві зміни.Про це повідомив на своїй сторінці Іван Федоров.
Наразі будівельники працюють над підготовкою котловану завглибшки 7 метрів та облаштуванням фундаменту. Відкрити школи планують вже 1 вересня.
Будівництво підземних шкіл у Запоріжжі є частиною проєкту «Безпечна освіта офлайн». Загалом у Запорізькій області вже працюють 6 таких шкіл, ще 9 — на стадії будівництва, а 9 — у планах.