Спортсменка з Балабиного представить Україну на міжнародному турнірі з боксу в Угорщині
Валерія Чудак, вихованка Балабинської школи боксу Запорізького району, здобула перше місце на Всеукраїнському турнірі в Корсунь-Шевченківському та отримала право представляти Україну на міжнародному турнірі в Угорщині.Про це повідомили на сторінці Кушугумської селищної ради.
Разом із Валерією у змаганнях брав участь ще один боксер із громади — Тимур Рябов. Він поступився супернику з Донецької області, однак провів додатковий спаринг.