Запорізькі рятувальники стали призерами на чемпіонаті України
Команди рятувальників із Запорізької області увійшли до числа найкращих на чемпіонаті «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2025», присвяченому вшануванню пам’яті героїв Чорнобиля та рятувальників, які загинули внаслідок російської агресії.Про це повідомили на сторінці ДСНС Запорізької області.
Жіноча збірна Запорізької області здобула третє місце в командному заліку з 14 команд, а чоловіча команда посіла шосту позицію серед 21 команд.
Індивідуальну перемогу виборола Лідія Яковенко — вона стала першою серед жінок у забігу, продемонструвавши найкращий результат.