275 млн грн екоподатку сплатили запорізькі підприємства
З початку року запорізькі підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів 275 мільйонів 600 тисяч гривень екологічного податку. Про це "Паноптикону" повідомили в Головного управління ДПС у Запорізькій області.
Як повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, рівень надходжень перевищив минулорічний більш ніж на 11 мільйонів гривень.
Зокрема, до державного бюджету надійшло 221 мільйон гривень, до місцевих бюджетів – 54 мільйони 600 тисяч гривень.
У серпні за забруднення довкілля суб'єкти господарювання перерахували до бюджетів більш ніж 97 мільйонів гривень, що майже на 10 мільйонів гривень більше, ніж у серпні 2024 року.