275 млн грн екоподатку сплатили запорізькі підприємства

З початку року запорізькі підприємства сплатили до бюджетів усіх рівнів 275 мільйонів 600 тисяч гривень екологічного податку.

Про це "Паноптикону" повідомили в Головного управління ДПС у Запорізькій області.

Як повідомила начальниця Головного управління ДПС у Запорізькій області Оксана Федорова, рівень надходжень перевищив минулорічний більш ніж на 11 мільйонів гривень.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 221 мільйон гривень, до місцевих бюджетів – 54 мільйони 600 тисяч гривень.

У серпні за забруднення довкілля суб'єкти господарювання перерахували до бюджетів більш ніж 97 мільйонів гривень, що майже на 10 мільйонів гривень більше, ніж у серпні 2024 року.
Добавлено: 9-09-2025, 14:45
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх