Мешканці Новоолександрівської громади «провідали» захисників у військовому госпіталі
Напередодні Великодня відбувся традиційний благодійний візит представників Новоолександрівської громади до військового шпиталю. Сільський голова Олександра Корнієнко привітав наших воїнів, які проходять реабілітацію після поранень, з Великодніми святами і подякував за захист нашої країни.Новоолександрівська сільська рада передала шпиталю гуманітарну допомогу, спрямовану на підтримку та реабілітацію захисників: постільну білизну, засоби гігієни, медичне обладнання та продукти харчування, а також малюнки від юних мешканців громади.