Мешканці Новоолександрівської громади «провідали» захисників у військовому госпіталі

Напередодні Великодня відбувся традиційний благодійний візит представників Новоолександрівської громади до військового шпиталю. Сільський голова Олександра Корнієнко привітав наших воїнів, які проходять реабілітацію після поранень, з Великодніми святами і подякував за захист нашої країни.

Новоолександрівська сільська рада передала шпиталю гуманітарну допомогу, спрямовану на підтримку та реабілітацію захисників: постільну білизну, засоби гігієни, медичне обладнання та продукти харчування, а також малюнки від юних мешканців громади.
Добавлено: 11-04-2026, 23:57
0

Похожие публикации


Добавить комментарий

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Наверх