Кто займется улучшением запорожской полиции: состав аттестационных комиссий
ГУНП в Запорожской области обнародовало состав аттестационных комиссий, которые с завтрашнего дня начнут работы по отбору кандидатов на службу в полиции.
Атестаційна комісія №4
Голова – підполковник поліції Ушинський Сергій Сергійович, начальник відділу інспектування управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України;
Секретар – капітан поліції Бохоновська Олена Леонідівна, інспектор роти № 3 батальйону № 4 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
Вакарєв Вячеслав Михайлович, державний службовець 4 рангу, головний спеціаліст відділу організації розкриття злочинів проти особи управління організації розкриття злочинів проти особи та розшукової роботи Департаменту карного розшуку Національної поліції України;
Бартиш Андрій Миколайович, представник громадської організації «Журналісти за свободу вибору» (за згодою);
Пшець Олександр Вікторович, представник громадської організації «Союз органів самоорганізації населення м. Запоріжжя» (за згодою);
Шило Микола Степанович, представник громадської організації «Народна ініціатива» (за згодою).
Атестаційна комісія №5
Голова – капітан поліції Мірковець Олександр Михайлович, старший слідчий в ОВС 1-го управління організації досудового розслідування відділу Головного слідчого управління Національної поліції України;
Секретар – капітан поліції Куліш Микола Костянтинович, інспектор роти № 3 батальйону № 1 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
старший лейтенант поліції Чередніченко Євген Геннадійович, головний спеціаліст відділу організації відео та аудіо сервісів управління організації мереж електоро-зв'язку та радіо частотного ресурсу Департаменту зв'язку та телекомунікацій Національної поліції України;
Дмитрієв Владислав Володимирович, представник громадської організації патріотичного громадського формування з охорони громадського порядку «Хортицький полк» (за згодою);
Железняк Олег Володимирович, представник громадської організації «Союз органів самоорганізації населення м. Запоріжжя» (за згодою);
Слесар Олексій Вікторович, представник громадської організації Запорізька обласна громадська організація «Правозахисник Запоріжжя» (за згодою).
Атестаційна комісія №6
Голова – підполковник поліції Пашечка Анатолій Миколайович, заступник начальника відділу нормативно-методичної роботи Управління режиму та технічного захисту інформації Національної поліції України;
Секретар – молодший лейтенант поліції Дубяга Ігор Миколайович, інспектор роти № 1 батальйону № 3 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
майор поліції Олігорський Ігор Васильович, головний психолог відділу психологічного забезпечення управління соціально-психологічної роботи та проходження служби Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України;
Перерва Геннадій Олексійович, представник громадської організації «Союз органів самоорганізації населення м. Запоріжжя» (за згодою);
Захаров Юрій Володимирович, представник громадської організації «Правозахисна група ”Січ”» (за згодою);
Швець Володимир Станіславович, представник громадської організації «Клуб Ермітаж» (за згодою).
Атестаційна комісія №7
Голова – підполковник поліції Рязанов Антон Володимирович (0034948), начальник інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України;
Секретар – рядовий поліції Бєлашков Олександр Андрійович, інспектор роти № 3 батальйону № 4 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
капітан поліції Волков Роман Костянтинович (0035108), заступник начальника відділу організації та правового забезпечення управління організації та технічного забезпечення Робочого апарату Укрбюро Інтерполу Національної поліції України;
Хохлов Юрій Станіславович, представник громадської організації «Вмєстє» (за згодою);
Лисенко Георгій Григорович, представник громадської організації «Візьми і зроби» (за згодою);
Шаповалова Лілія Олександрівна, представник громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» (за згодою).
Атестаційна комісія №8
Голова – підполковник поліції Педак Тарас Анатолійович, заступник начальник відділу розкриття злочинів категорії минулих років управління оперативних розробок Департаменту карного розшуку Національної поліції України;
Секретар – рядовий поліції Грибняк Антон Геннадійович, інспектор роти № 1 батальйону № 1 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
капітан поліції Савчук Степан Володимирович, старший оперуповноважений в ОВС Департаменту захисту економіки Національної поліції України;
Чумак Михайло Васильович, представник громадської організації «Волонтерський центр Запоріжжя» (за згодою);
Форис Анна Юріївна, представник засобів масової інформації газета «Наш город» (за згодою);
Івко Павло Антонович, представник громадської організації «Товариство ветеранів антитерористичної операції ”Товариство ветеранів АТО”» (за згодою).
Атестаційна комісія №9
Голова – підполковник поліції Дабіжа Дмитро Вікторович, заступник начальника відділу звітності управління моніторингу поліцейської діяльності та звітності ДІП КП ”102” Національної поліції України;
Секретар – рядовий поліції Литвинець Олена Петрівна, інспектор роти № 3 батальйону № 2 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
підполковник поліції Данилюк Сергій Володимирович, заступник начальника відділу обробки кореспонденції та нормативних документів Департаменту документального забезпечення Національної поліції України;
Тимченко Ігор Миколайович, представник громадської організації Запорізька обласна громадська організація «Соціальний захіст» (за згодою);
Вишнякова Ірина Олександрівна, представник громадської організації «Автомайдан Єдинства» (за згодою);
Глазунов Сергій Олександрович, представник громадської організації «Запорізький Антитерористичний Центр» (за згодою).
Место проведения заседания аттестационных комиссий ГУНП:
ул. Севастопольская, 26, Запорожье, административное здание Государственного учреждения «Запорожский учебный центр подготовки полицейских». Время работы комиссий в рабочие дни с 09:00 до 18:00.
Атестаційна комісія №4
Голова – підполковник поліції Ушинський Сергій Сергійович, начальник відділу інспектування управління інспекції з особового складу Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України;
Секретар – капітан поліції Бохоновська Олена Леонідівна, інспектор роти № 3 батальйону № 4 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
Вакарєв Вячеслав Михайлович, державний службовець 4 рангу, головний спеціаліст відділу організації розкриття злочинів проти особи управління організації розкриття злочинів проти особи та розшукової роботи Департаменту карного розшуку Національної поліції України;
Бартиш Андрій Миколайович, представник громадської організації «Журналісти за свободу вибору» (за згодою);
Пшець Олександр Вікторович, представник громадської організації «Союз органів самоорганізації населення м. Запоріжжя» (за згодою);
Шило Микола Степанович, представник громадської організації «Народна ініціатива» (за згодою).
Атестаційна комісія №5
Голова – капітан поліції Мірковець Олександр Михайлович, старший слідчий в ОВС 1-го управління організації досудового розслідування відділу Головного слідчого управління Національної поліції України;
Секретар – капітан поліції Куліш Микола Костянтинович, інспектор роти № 3 батальйону № 1 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
старший лейтенант поліції Чередніченко Євген Геннадійович, головний спеціаліст відділу організації відео та аудіо сервісів управління організації мереж електоро-зв'язку та радіо частотного ресурсу Департаменту зв'язку та телекомунікацій Національної поліції України;
Дмитрієв Владислав Володимирович, представник громадської організації патріотичного громадського формування з охорони громадського порядку «Хортицький полк» (за згодою);
Железняк Олег Володимирович, представник громадської організації «Союз органів самоорганізації населення м. Запоріжжя» (за згодою);
Слесар Олексій Вікторович, представник громадської організації Запорізька обласна громадська організація «Правозахисник Запоріжжя» (за згодою).
Атестаційна комісія №6
Голова – підполковник поліції Пашечка Анатолій Миколайович, заступник начальника відділу нормативно-методичної роботи Управління режиму та технічного захисту інформації Національної поліції України;
Секретар – молодший лейтенант поліції Дубяга Ігор Миколайович, інспектор роти № 1 батальйону № 3 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
майор поліції Олігорський Ігор Васильович, головний психолог відділу психологічного забезпечення управління соціально-психологічної роботи та проходження служби Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України;
Перерва Геннадій Олексійович, представник громадської організації «Союз органів самоорганізації населення м. Запоріжжя» (за згодою);
Захаров Юрій Володимирович, представник громадської організації «Правозахисна група ”Січ”» (за згодою);
Швець Володимир Станіславович, представник громадської організації «Клуб Ермітаж» (за згодою).
Атестаційна комісія №7
Голова – підполковник поліції Рязанов Антон Володимирович (0034948), начальник інспекторського управління Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України;
Секретар – рядовий поліції Бєлашков Олександр Андрійович, інспектор роти № 3 батальйону № 4 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
капітан поліції Волков Роман Костянтинович (0035108), заступник начальника відділу організації та правового забезпечення управління організації та технічного забезпечення Робочого апарату Укрбюро Інтерполу Національної поліції України;
Хохлов Юрій Станіславович, представник громадської організації «Вмєстє» (за згодою);
Лисенко Георгій Григорович, представник громадської організації «Візьми і зроби» (за згодою);
Шаповалова Лілія Олександрівна, представник громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» (за згодою).
Атестаційна комісія №8
Голова – підполковник поліції Педак Тарас Анатолійович, заступник начальник відділу розкриття злочинів категорії минулих років управління оперативних розробок Департаменту карного розшуку Національної поліції України;
Секретар – рядовий поліції Грибняк Антон Геннадійович, інспектор роти № 1 батальйону № 1 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
капітан поліції Савчук Степан Володимирович, старший оперуповноважений в ОВС Департаменту захисту економіки Національної поліції України;
Чумак Михайло Васильович, представник громадської організації «Волонтерський центр Запоріжжя» (за згодою);
Форис Анна Юріївна, представник засобів масової інформації газета «Наш город» (за згодою);
Івко Павло Антонович, представник громадської організації «Товариство ветеранів антитерористичної операції ”Товариство ветеранів АТО”» (за згодою).
Атестаційна комісія №9
Голова – підполковник поліції Дабіжа Дмитро Вікторович, заступник начальника відділу звітності управління моніторингу поліцейської діяльності та звітності ДІП КП ”102” Національної поліції України;
Секретар – рядовий поліції Литвинець Олена Петрівна, інспектор роти № 3 батальйону № 2 управління патрульної поліції в м. Запоріжжя Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
Члени комісії:
підполковник поліції Данилюк Сергій Володимирович, заступник начальника відділу обробки кореспонденції та нормативних документів Департаменту документального забезпечення Національної поліції України;
Тимченко Ігор Миколайович, представник громадської організації Запорізька обласна громадська організація «Соціальний захіст» (за згодою);
Вишнякова Ірина Олександрівна, представник громадської організації «Автомайдан Єдинства» (за згодою);
Глазунов Сергій Олександрович, представник громадської організації «Запорізький Антитерористичний Центр» (за згодою).
Место проведения заседания аттестационных комиссий ГУНП:
ул. Севастопольская, 26, Запорожье, административное здание Государственного учреждения «Запорожский учебный центр подготовки полицейских». Время работы комиссий в рабочие дни с 09:00 до 18:00.