Як рядовий “слуга” Негулевський допоміг “Великому будівництву” (ВІДЕО)

Опубликовано: 23.02.2021, 16:00

“Слуга” Ігор Негулевський активно взявся освоювати президентське “Велике будівництво”, тобто брати участь у ремонті доріг – і відчув смак влади, а особливо смак наших з вами грошей.

 
Це Ігор Негулевський – нардеп від “Слуги народу”, голова підкомітету з питань автомобільного транспорту. До парламентського життя був директором ТОВ “Софія-граніт” у Миколаївській області, що спеціалізується на різанні декоративного каменю. Після виборів, звісно ж, мусив скласти повноваження директора фірми, але не припинив бути її бенефіціаром.
 
У власності компанії – жодної автомобільної техніки. Тобто фактично, у юридичному розумінні, ремонтувати, а тим більше будувати дороги вона не здатна. Ну, добували хлопці собі каміння, обробляли його і заробляли на шматок хліба з маслом. Але в один прекрасний момент справи “Софії-граніт” різко пішли в гору. Здогадуєтесь коли?
 
Звичайно, після парламентських виборів. Освоювати тендери фірма почала дуже обачно і поступово. Перша серйозна закупівля на 1,5 мільйони у вересні 2019-го, далі суми по 100, 200, 500 тисяч. Таким чином за кілька місяців 2019-го фірмочка Негулевського “натендерила” 5,5 мільйонів гривень.
 
 
 
Редакція Watchdogs звернула увагу на успішний бізнес “слуги” Негулевського рівно рік тому. Чи знали ми тоді, що оті 5 із гаком тендерних мільйонів були лише квіточками?
 
Відчувши смак грошей, наших з вами грошей, вже від початку 2020-го нардеп вирішив себе не стримувати. 2,5 мільйони гривень, 4, 6… І ось в липні апогей депутатських очікувань. Управління інфраструктури Миколаївської ОДА замовляє у “Софії-граніт” робіт на 85 мільйонів гривень. Просто новий рівень, який неодмінно треба ж відзначити. Що робить Негулевський? Пити шампанське? – це банально!
 
Правильно, вже наступного дня, 24 липня 2020 року, йде купувати собі автівку люкс-класу – BMW M760LI за мільйон чотириста тисяч гривень.
 
Тим не менше, Негулевський навіть не посоромився попросити у парламенту… ну і звісно отримати (!) відшкодування коштів на оренду житла в столиці – 240 тисяч гривень за 2020 рік. Власних-то, вочевидь, не вистачало.
 
Сам же Негулевський вправно, маю на увазі у власних цілях, виконував і свою депутатську роботу. Напрацьовував, наприклад, законопроєкт щодо визначення системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг. Згідно з яким ось це ціноутворення пропонують віддати Укравтодору. За складним формулюванням криється конкретний інтерес. Експерти вбачають в цьому законопроєкті корупційні ризики. Якщо документ від Негулевського стане законом, громадськість не зможе контролювати ціни на дорожні будматеріали. А це якраз та лазівка через яку і грабується український бюджет. Якщо простими словами, то я вже не зможу вам ось так розповісти, хто і скільки заробляє на дорожньому будівництві, бо просто не зможу цього знайти цього в публічному просторі. А масштаби такого грабунку, ймовірно, лише збільшаться.
 
Але повернемось до тендерів. Загалом, за 2020-ий рік фірма нардепа Негулевського на публічних торгах отримала 150 мільйонів гривень.
 
Та надто перейматись через так званий депутатсько-дорожній бізнес Негулевському поки точно не варто. Правоохоронці не вбачають тут ані конфлікту інтересів, ані порушення закону.
 
Утім, нещодавно Офіс генерального прокурора розпочав розслідування щодо можливого втручання бізнесмена Іллі Павлюка у діяльність народних депутатів від фракції “Слуга Народу”. І до цієї так званої групи, ймовірно, входить і нардеп Негулевський.
 
Ми ж сподіваємось на справедливість щодо наших народних обранців і що нарешті президент Зеленський зверне увагу на політсилу, яку саме він привів до парламенту”.

 

За матеріалами: Прямий

Новости по теме:
ЦИК подсчитала голоса: Результаты выборов в Запорожской области
Православные жены Запорожья озадачились, за что хвалить мужа
Партия Зеленского не получает первые места в ряде городов - экзит-пол
Мінус 20, але купання за графіком: Кличко традиційно поліз в ополонку (ВІДЕО)
Домашнє ВІДЕО Гітлера. ч.1 - "Машина часу": усі диктатори – однакові
"Я це бачу, а повірити в це не можу", - відео з протестів в Москві, яке здивувало світ (ВІДЕО)


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

28.02.2021, 11:08
COVID-19: у Запорізькій області за добу жодного щеплення
28.02.2021, 10:03
COVID-19: У Запоріжжі 72 нових випадка
27.02.2021, 13:29
У Запорізькій області можуть ввести "червоний" рівень епіднебезпеки
27.02.2021, 11:00
Під Енергодаром незаконно вирубали сосни
27.02.2021, 10:28
COVID-19: 169 нових випадків та 10 летальних у Запорізькій області за добу
27.02.2021, 09:15
COVID-19: У Запорізькій області вакцінували 47 людей за добу

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире