Байден підтвердив відмову від санкцій проти "Північного потоку - 2"

У той же час багато американських законодавців критикують Байдена за відмову від санкцій

Глава овального кабінету Джо Байден заявив, що вирішив відмовитися від нових санкцій відносно російського газопроводу "Північний потік — 2", тому що він майже добудований, а санкції можуть нашкодити відносинам з Європою. Про це він заявив журналістам у вівторок в Білому домі, передає Bloomberg. 

"Він ("Північний потік-2". — ред.) майже повністю закінчений. Я вважаю, що вводити санкції зараз контрпродуктивно з точки зору наших європейських відносин", — зазначив американський президент. Водночас багато американських законодавців критикують Байдена за відмову від санкцій, побоюючись, що газопровід ще більше зв'яже Західну Європу з Росією. Як повідомляли раніше, представники багатьох країн з нетерпінням чекають обіцяної особистої зустрічі лідерів американського і російського держав.

Як інформує Associated Press, найвірогіднішим місцем для проведення президентського саміту є швейцарська Женева. Таку інформацію в новинному агентстві подають, посилаючись на анонімні джерела серед американських політиків. Варто відзначити, що повідомляється навіть приблизна дата зустрічі між Джозефом Байденом і Володимиром Путіним. І хоча офіційно сторони ще не підтвердили подібну інформацію, журналісти стверджують, що захід запланований на 15 та 16 червня 2021 року.

Чи буде саміт проведено до або після перебування Байдена в штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу, не повідомляється. Також поки не розкривається і тематика питань, які два президенти повинні будуть обговорити. Слід зазначити, що кілька європейських країн, серед яких Чехія, висловили бажання приймати президентський саміт Путіна і Байдена.

За матеріалами:  Comments.ua
Добавлено: 26-05-2021, 09:15
0

Похожие публикацииДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Наверх