У Запоріжжі запрацювала електронна освітня платформа School_Z

Опубликовано: 19.01.2021, 10:33

За допомогою інтернет-проєкту в освітньому процесі з’явиться більш зручна можливість проводити навчання за змішаною та дистанційною технологією. Нова освітня платформа створена за ініціативи департаменту освіти та науки Запорізької міської ради, за підтримки міської ради, у партнерстві з Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та з платформою «Нові знання».

Про це повідомляється на сайті Запорізької міської ради.

На освітній платформі School_Z розміщені телеуроки, навчальні відео, презентації, інтерактивні вправи, матеріали для самостійної роботи з 14 основних предметів для учнів 5-9 класів. Інформація постійно оновлюється та доповнюється.

- Створення цієї платформи продиктовано вимогами часу. Адже з необхідністю піти на дистанційне навчання спершу впала якість навчального процесу. Але ми не можемо цього допустити, тож постійно шукаємо нові рішення, що зроблять навчання більш якісним та ефективним. Платформа School_Z дуже багатопланова – окрім навчальних матеріалів, вона передбачає електронні журнали та щоденники для учнів, тому батькам також буде зручніше контролювати успішність дітей у школі, - розповів директор департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Станіслав Романчук.

Платформа запрацювала сьогодні. Її презентували в гімназії №71 – за участі представників міської влади, освітян та розробників проєкту.

- Ми впевнені, що цей проєкт буде актуальним не тільки у період карантину. Адже портал доступний кожному учаснику освітнього процесу у будь-який час. Це дуже якісна база, де можна знайти найрізноманітнішу корисну інформацію з різних предметів. Як і для учнів, так і для вчителів платформа стала гарною нагодою розвинути свої професійні навички, адже вони можуть готуватися до проведення уроків за допомогою представлених там методичних матеріалів, та й взагалі мають можливість опанувати новий ресурс, - розповів заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

Доступ до платформи – за посиланням https://school-z.zp.ua/. Всі подробиці учні та батьки можуть дізнатись у класних керівників.

Новости по теме:
У Запоріжжі запрацювала міська лабораторія ПЛР-діагностики
У Запоріжжі відновлюють очне навчання в школах
У Запоріжжі завершується опалювальний сезон - з 19 квітня
Баянисты со всей Украины собрались в «Баянне коло на Запоріжжі»
У Запоріжжі невідомі побили депутата обласної ради Дмитра Майстра
COVID-19: У Запоріжжі 72 нових випадка


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

07.05.2021, 13:52
На Запоріжжі розпочали роботу ще дві групи з протидії домашньому насильству
07.05.2021, 12:59
"Поранення" плавучого крану «Захарій» не вплине на темпи будівництва мостів у Запоріжжі
07.05.2021, 12:51
У Мелітополі оперативники викрили псевдопідприємця, який пропонував псведо-ремонти
07.05.2021, 12:21
У Запорізькому ботсаду у розпалі тюльпановий сезон (ФОТО)
07.05.2021, 11:34
У Запоріжжі відновлюють очне навчання в школах
07.05.2021, 10:26
У Запорізькій області не скасовують карантин

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире