Зеленський про рішення РНБО (ВІДЕО)

Опубликовано: 20.03.2021, 11:00

«Відновлюємо справедливість там, де хтось думав тільки про свої фінансові інтереси» Також президент сказав, що місцева влада має запровадити виплати через карантин, а держава їх подвоїть – Зеленський

 
Президент записав чергове відеозвернення
 
Президент Володимир Зеленський записав відеозвернення за підсумками засідання РНБО 19 березня.
 
Зокрема, він заявив, що своїми рішення Рада національної безпеки і оборони продовжує відновлювати справедливість в Україні.
 
«Ми продовжуємо відновлювати справедливість там, де хтось думав тільки про свої фінансові інтереси. Де хтось вважав, що його персональні фінансові апетити важливіше, ніж інтереси держави і народу України», - заявив Зеленський, натякаючи на свого попередника Петра Порошенка.
 
За словами Зеленського, на засіданні РНБО підтримані пропозиції Кабінету міністрів і Служби безпеки про застосування персональних санкцій, зокрема блокування все активів і майна, запобігання виведенню капіталів за межі України, позбавлення всіх державних нагород щодо наступних осіб: Миколи Азарова, Сергія Аксьонова, Костянтина Затуліна, Вадима Колесніченка Сергія Курченка, Сергія Кусюка, Павла Лебедєва, Леоніда Пасічника, Наталії Поклонської Віктора Пшонки, Дмитра Табачника, Віктора Януковича та інших.
 
«Ми очікуємо і підтримуємо введення санкції щодо окремих осіб з боку Європи, США або інших міжнародних партнерів, тому це рішення РНБО можна описати двома словами - логічно. І дивно", - заявив президент.
 
Також Зеленський назвав логічним те, що і Україна вводить такі санкції і вважає дивним, що це не робили, починаючи з 2014 року.
 
"Також щодо останнього особи в списку - Януковича. У зв'язку з рішенням суду, який визнав його винним в скоєнні державної зради, щодо всіх його указів за час перебування президентом, буде проведено аудит і аналіз. Про наявність в них рішень, які можуть загрожувати безпеці і інтересам України", - підкреслив президент.
 
 
Нагадаємо, 19 березня  секретар РНБО Олексій Данілов оголосив про введення санкцій проти 19 компаній, які працюють в сфері користування надрами. Компанії - надрокористувачі, на які Рада безпеки і оборони України наклав санкції, належать україно-російському олігархові Павлу Фуксу.
 
Також РНБО доручила органам влади перевірити президентські акти Віктора Януковича на предмет загроз нацбезпеці.

За матеріалами: УП, ZN,UA

Новости по теме:
Зеленський запровадив санкції проти китайських інвесторів "Мотор Січ"
Зеленський повідомив про нові санкції РНБО (ВІДЕО)
Зеленський прокоментував заборону "медведчуківських" телеканалів
Зеленський підписав указ про введення санкцій проти Росії
Зеленський змінив склад РНБО
Зеленський про розбіжності з МВФ щодо питання Вищої ради правосуддя і КC


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

07.05.2021, 13:52
На Запоріжжі розпочали роботу ще дві групи з протидії домашньому насильству
07.05.2021, 12:59
"Поранення" плавучого крану «Захарій» не вплине на темпи будівництва мостів у Запоріжжі
07.05.2021, 12:51
У Мелітополі оперативники викрили псевдопідприємця, який пропонував псведо-ремонти
07.05.2021, 12:21
У Запорізькому ботсаду у розпалі тюльпановий сезон (ФОТО)
07.05.2021, 11:34
У Запоріжжі відновлюють очне навчання в школах
07.05.2021, 10:26
У Запорізькій області не скасовують карантин

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире