Посольство США рекомендувало американцям покинути територію Росії до 15 червня

Опубликовано: 30.04.2021, 13:00

 
Посольство США в Москві з 12 травня скоротить число надаваних консульських послуг у зв'язку з рішенням російської влади заборонити дипмісії наймання іноземців.
Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс, про це заявили в американському посольстві в п'ятницю.
 
"З 12 травня посольство США в Москві скорочує кількість послуг консульських послуг, залишаючи тільки екстрені послуги для громадян США і обмежена кількість імміграційних віз в разі закінчення терміну їх дії, а також імміграційних віз у випадках загрози життю або настання смерті", - йдеться в повідомленні посольства США.
 
Там підкреслили, що такі "скорочення послуг необхідні в зв'язку з повідомленням уряду Росії 23 квітня про намір заборонити представництву США в Росії наймати іноземних громадян в будь-якій якості".
 
Таким чином, чисельність консульського відділу посольства США в Москві скоротиться на 75%, відзначили в американській дипмісії.
 
"Оформлення неімміграційних віз, крім випадків дипломатичних поїздок, припиняється", - заявили в посольстві.
 
У повідомленні наголошується, що посольство в доступному для огляду майбутньому не буде надавати нетермінові нотаріальні послуги, а також послуги з заміни паспортів. Звернення американських громадян про видачу нового паспорта в разі підтвердження екстреності ситуації будуть оброблятися в індивідуальному порядку.
 
"Надання екстрених послуг американським громадянам також може бути відкладено або скорочено через обмеженість можливостей нашого персоналу по пересуванню за межами Москви", - повідомили в дипмісії.
 
Громадянам США з Минулого російської візою посольство рекомендує залишити країну до 15 червня "відповідно до термінів, позначеними російським урядом" - або звернутися в МВС для її продовження.
 
Минулого тижня США оприлюднили новий пакет санкцій відносно Росії, який, зокрема, включає висилку 10 російських дипломатів з посольства у Вашингтоні і заборону американським фінансовим інститутам на участь в первинних розміщеннях держборгу РФ, номінованого в рублях. Москва дзеркально відповіла на висилку дипломатів, а також оголосила про плановану денонсацію угоди про "відкриту суші", що регулює порядок поїздок російських і американських дипломатів по території двох країн, і намір обмежити можливість короткострокових відряджень для американських дипломатів і найму росіян в американську дипмісію.
 
Крім того, Кремль рекомендував послу США Джону Салливану попрямувати в американську столицю для консультацій. Таким чином російська сторона запропонувала Салливану наслідувати приклад його російського колеги - посла РФ в США Анатолія Антонова, який в березні був запрошений в Москву для консультацій.

 

Новости по теме:
Північна Македонія оголосила персоною нон грата дипломата РФ: подробиці
МЗС Росії погрожує українським дипломатам
Сьогодні в Україні вшановують пам'ять дітей, загиблих через агресію Росії
ЄС запропонував США об’єднати зусилля у протидії Росії
Короновірус у світі:подробиці
Німеччина, Польща і Швеція оголосили дипломатів РФ персонами нон грата


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

11.06.2021, 16:35
Задержанный на днях казначей «Дубовки» вышел на свободу под залог
11.06.2021, 16:12
Проезжую часть ДнепроГЭСа классифицировали как "неработоспособную"
11.06.2021, 16:09
Викриття корупції навколо запорізького аеропорту вийшло на завершальну стадію
11.06.2021, 15:56
Как изменился состав постоянных депутатских комиссий Запорожского горсовета (ТАБЛИЦА)
11.06.2021, 15:15
В Запорожье горсовет включил в исполком еще 8 человек
11.06.2021, 15:11
Запорожский горсовет обновил постоянные комиссии

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире