Посольство США рекомендувало американцям покинути територію Росії до 15 червня

Опубликовано: 30.04.2021, 13:00

 
Посольство США в Москві з 12 травня скоротить число надаваних консульських послуг у зв'язку з рішенням російської влади заборонити дипмісії наймання іноземців.
Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс, про це заявили в американському посольстві в п'ятницю.
 
"З 12 травня посольство США в Москві скорочує кількість послуг консульських послуг, залишаючи тільки екстрені послуги для громадян США і обмежена кількість імміграційних віз в разі закінчення терміну їх дії, а також імміграційних віз у випадках загрози життю або настання смерті", - йдеться в повідомленні посольства США.
 
Там підкреслили, що такі "скорочення послуг необхідні в зв'язку з повідомленням уряду Росії 23 квітня про намір заборонити представництву США в Росії наймати іноземних громадян в будь-якій якості".
 
Таким чином, чисельність консульського відділу посольства США в Москві скоротиться на 75%, відзначили в американській дипмісії.
 
"Оформлення неімміграційних віз, крім випадків дипломатичних поїздок, припиняється", - заявили в посольстві.
 
У повідомленні наголошується, що посольство в доступному для огляду майбутньому не буде надавати нетермінові нотаріальні послуги, а також послуги з заміни паспортів. Звернення американських громадян про видачу нового паспорта в разі підтвердження екстреності ситуації будуть оброблятися в індивідуальному порядку.
 
"Надання екстрених послуг американським громадянам також може бути відкладено або скорочено через обмеженість можливостей нашого персоналу по пересуванню за межами Москви", - повідомили в дипмісії.
 
Громадянам США з Минулого російської візою посольство рекомендує залишити країну до 15 червня "відповідно до термінів, позначеними російським урядом" - або звернутися в МВС для її продовження.
 
Минулого тижня США оприлюднили новий пакет санкцій відносно Росії, який, зокрема, включає висилку 10 російських дипломатів з посольства у Вашингтоні і заборону американським фінансовим інститутам на участь в первинних розміщеннях держборгу РФ, номінованого в рублях. Москва дзеркально відповіла на висилку дипломатів, а також оголосила про плановану денонсацію угоди про "відкриту суші", що регулює порядок поїздок російських і американських дипломатів по території двох країн, і намір обмежити можливість короткострокових відряджень для американських дипломатів і найму росіян в американську дипмісію.
 
Крім того, Кремль рекомендував послу США Джону Салливану попрямувати в американську столицю для консультацій. Таким чином російська сторона запропонувала Салливану наслідувати приклад його російського колеги - посла РФ в США Анатолія Антонова, який в березні був запрошений в Москву для консультацій.

 

Новости по теме:
МЗС Росії погрожує українським дипломатам
Климкин выразил надежду на освобождение заключенных Кремля во время ЧМ-2018 (ВИДЕО)
Німеччина, Польща і Швеція оголосили дипломатів РФ персонами нон грата
Розвідка Естонії: зростає загроза нападу РФ на Україну через Білорусь
Україна висилає старшого дипломата посольства РФ
США і не припускали, що один санкційний пакет відразу змінить поведінку Росії – Псакі


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

08.05.2021, 14:48
В Бердянську до Дня незалежності можуть провести парад з військовими моряками
07.05.2021, 13:52
На Запоріжжі розпочали роботу ще дві групи з протидії домашньому насильству
07.05.2021, 12:59
"Поранення" плавучого крану «Захарій» не вплине на темпи будівництва мостів у Запоріжжі
07.05.2021, 12:51
У Мелітополі оперативники викрили псевдопідприємця, який пропонував псведо-ремонти
07.05.2021, 12:21
У Запорізькому ботсаду у розпалі тюльпановий сезон (ФОТО)
07.05.2021, 11:34
У Запоріжжі відновлюють очне навчання в школах

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире