У Запорізькій області не скасовують карантин

Опубликовано: 07.05.2021, 10:26

На цьому наголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час на засідання обласної комісії з ТБ та НС.

- Ми будемо оперативно відслідковувати епідпоказники по всіх громадах та лікарнях. На територіях Запорізької області досить різна заповненість ліжок. Тому кожен керівник території має взяти під особистий контроль ситуацію та за необхідністю застосовувати додаткові обмежувальні чи пом’якшувальні заходи в залежності від конкретних обставин, - зазначив Олександр Старух, цитує його Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДАю

У кількох громадах  Запорізької області ситуація все ще залишається напруженою.

Наразі лідирує за кількістю захворілих Запорізька громада — 808 осіб, які лікуються на стаціонарі (61% ліжок зайнято). На другому місці  Пологівська громада — 41 захворілий, який лікується на стаціонарі (82% ліжок зайнято). На третьому — Вільнянська громада — 52 захворілих, які лікуються на стаціонарі (74,3% ліжок зайнято).

Загалом у Запорізькій області завантаженість ліжок з киснем складає 48%. Рівень госпіталізації - 40 осіб на 100 тисяч населення. Також відмічається позитивна динаміка і коефіцієнту виявлення випадків інфікування.

Не зважаючи на перехід Запорізької області у «жовту» зону епіднебезпеки обласна влада закликає мешканців регіону дотримуватися карантинних заходів.

- Перехід у «жовту» зону – це не скасування карантину. Ситуація може змінитися кожного дня. Я закликаю дотримуватися елементарних заходів безпеки – це дистанція, носіння маски у громадських місцях, уникання скупчення людей. Без дотримання цих вимог ніякого поліпшення ситуації не буде, все залежить від кожного з нас, -  підкреслив Олександр Старух.

Як повідомляв "Паноптикон", вчора, 6 травня, було ухвалено рішення про вихід області з "червоної" зони епіднебезпеки. 

Нагадаємо, з 9 квітня Запоріжжя перебувало у «червоній» зоні. Відповідне рішення на засіданні у Києві прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На виконання рішення Державної комісії та Постанови Кабінету Міністрів України у Запоріжжі були впроваджені карантинні обмеження «червоної» зони. Вони стосувалися роботи шкіл, громадського транспорту, закладів громадського харчування, культури, торгівлі і так далі. Згідно з державними нормами ці обмеження мали бути обов’язково впроваджені. 

З 7 травня  у Запоріжжі відкриваються заклади громадського харчування, магазини, ринки, торговельно-розважальні центри, спортивні зали, музеї, бібліотеки тощо. Вони матимуть право працювати з дотриманням карантинних вимог.        

Громадський транспорт зможе перевозити пасажирів без наявності довідок, але як і раніше в захисних масках і не більше ніж за кількістю місць для сидіння.

З 11 травня планується також відновити очне навчання у школах.

Новости по теме:
COVID-19: У Запорізькій області вакцінували 47 людей за добу
У Запорізькій області ремонтують дорогу на Кирилівку
СOVID-19: нові дані по Запорізькій області
COVID-19: у Запорізькій області 168 нових випадків
COVID-19: У Запорізькій області жодного нового випадку за добу
Запорізька поліція зустрінеться з абітурієнтами онлайн


Комментарии

Facebook ()
ВКонтакте

Разделы

НОВОСТИ ЗАПОРОЖЬЯ

23.06.2021, 13:45
Главврач Запорожской инфекционной больницы оспорил в суде свое отстранение
23.06.2021, 09:57
Украина в автомобильном смоге
23.06.2021, 08:10
У Кирилівці ледь не загинув чоловік, що купався у морі: врятували відпочивальники
23.06.2021, 07:40
На запорізькому курорті загубили дитину. Але швидко знайшли
23.06.2021, 07:11
У Запорізькій області створять "активні парки"
23.06.2021, 07:06
У Запоріжжі та області очікуються грози

НОВОСТИ УКРАИНЫ

В мире